Yatırımlarını aralıksız sürdüren ERA, 3 ayda 12 ofis açtı

Yazdır

Girişimci adaylarına az sermaye ile kendi işlerine sahip olma fırsatı tanıyan uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, ağustos ayından bu yana 12 yeni franchise'ı daha bünyesine katarak ofis sayısını 45’e yükseltti.

ERA Gayrimenkul Türkiye ofis sayısını 45'e çıkardı

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, Türkiye’deki büyüme stratejisine birbiri ardına açtığı ofislerle devam ediyor. Türkiye ekonomisine ve potansiyeline güvenin bir göstergesi olarak yatırımlarını hız kesmeden sürdüren ERA, Ağustos ayından bu yana Erzurum ve Mersin dahil olmak üzere Türkiye’de 12 franchise'ı daha bünyesine kattı.

Türkiye’de ekonominin lokomotifi görülen gayrimenkul sektörünün nitelikli gelişimi için yatırımlarına devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, girişimci adaylarının az sermaye ile kendi işlerinin sahibi olabilmesi için fırsat sunuyor.

Komşu ülkelerde ve Türkiye'de yaşanan ekonomik ve siyasi tüm gelişmelere rağmen herkesin işine dört elle sarılması gerektiğine dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA olarak yatırımlarına ara vermeden artan bir ivmeye devam ettiklerini söyledi.

Baygan,  “Ekonomiye olan güvenimizle yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu doğrultuda girişimci adaylarına da bol kazançlı bir iş sahibi olmaları konusunda yol gösteriyoruz. Ağustos ayından beri 12 ofisin daha ERA Ailesi’ne katıldığını görmek sevindirici. Yıl sonuna kadar hedeflerimizi büyüterek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

ERA Gayrimenkul Türkiye’nin 3 ay gibi kısa bir sürede yüksek katılım görmesinin, sektörde ERA’ya karşı duyulan güvene bağlı olduğunu ifade eden Baygan,  kalıcı olmak için en önemli etkenin güvenilir olmak ve kendinden emin adımlar atmak olduğunu söyledi.

ERA Gayrimenkul hakkında:

1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından 'Electronic Reality Associates Inc' adıyla hayata geçirilen ERA Real Estate’in kuruluş amacı son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. Yüksek standartlardaki gayrimenkul hizmetinin verimli bir şekilde sonuçlandırılması için sistemini teknoloji kullanımı ve pazarlamanın en üst düzey seviyede kullanılmasıyla güçlendiren ERA Gayrimenkul, bugün dünyada 2.300’ı aşkın ofisi, 33.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. 14 Avrupa ülkesinde 6.000’in üzerinde broker/ gayrimenkul danışmanı ve 1.108’den fazla ofisi ile Avrupa’nın en hızlı büyüyen gayrimenkul ağlarından biridir. ERA Gayrimenkul dünya çapında yatırımcıların kazancını arttırmış, gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. ERA Avrupa; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’de hizmet vermektedir.ERA Gayrimenkul Türkiye ise; Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu’nun girişimi ile operasyonlarına başlamıştır. ERA Gayrimenkul Türkiye, Girne dahil 13 şehirde 45 ofis ile hizmet vermektedir. ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye taşımaktır.