WILO, yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdi.

Yazdır

Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için bir mobil uygulama geliştiren WILO, sektörün tüm paydaşlarına dijital dünyada da hizmet verecek.

  “WILO Asistanı” adlı uygulama bayiler, yetkili servisler ve sektör profesyonellerine yönelik dijital bir kılavuz olarak geliştirildi. “WILO Asistanı” uygulamasında ürünlerin kullanım kılavuzları, arama motoru fonksiyonu gibi özelliklerin yanı sıra pek çok önemli bilgi yer alıyor. Uygulama sayesinde WILO’nun iş ortakları ve kullanıcıları, WILO hakkında ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

Pompa sistemleri sektörünün lider kuruluşu WILO, 2014 yılına başlarken belirlediği, “gelecek” odaklı yeni vizyonu doğrultusunda fark yaratan adımlar atıyor. WILO, müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermek ve onların her an yanında olabilmek için yepyeni bir mobil uygulama geliştirdi. Kullanıcılar, “WILO Asistanı“ adlı uygulamaya iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinden ulaşılabiliyor. Çok fonksiyonlu olması ile dikkat çeken uygulama, WILO ürünleri hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşmayı sağlıyor.

“WILO Asistanı” uygulamasında pek çok fonksiyon bulunuyor. Ürünlerin kullanım kılavuzu, parça değiştirme kılavuzu, arama motoru, tasarruf hesaplayıcısı, ıslak rotorlu pompalara ilişkin özet katalog, pompa seçimi, pompa el kitabı, birim hesaplayıcı bu fonksiyonlardan bazıları. Bu teknik bilgilerin yanı sıra WILO dünyasından haberler veya fener özelliği gibi farklı özellikler de uygulamaya renk katıyor. Kullanıcılar, uygulamada yer alan verilerin önemli bir kısmını akıllı telefonlarına veya tablet bilgisayarlarına yükleyebiliyorlar. Bu sayede “WILO Asistanı”, internet bağlantısının olmadığı zamanlarda da kullanılabiliyor. “WILO Asistanı” uygulaması AppStore mağazasından ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Geliştirdiği “WILO Asistanı” uygulaması ile pompa dünyasını, dijital mobil dünyaya taşıyan WILO, 2014 yılında sektörüne öncülük edecek projeler gerçekleştirmeye devam edecek. 

www.wilo.com.tr