DKY ON KAĞITHANE

8 Eylül 2015 Salı Yazdır

DKY On Kağıthane ilklerle hayata geçiriliyor

“Hayata Açık" sloganı ile hayata geçirilen DKY On Kağıthane, paylaşım, sosyallik, fonksiyonellik ve teknolojinin bir araya getirilmesiyle inşa ediliyor. Dünyada ve Tükiyede birçok ilki kazandıracak olan proje, farklı konseptte yükseliyor. Konseptte “Dünyanın ilk dijital topluluk portalı" sunuluyor. Bu portalla projede yaşayanlar, ilgi alanlarına göre etkinlikler düzenleyebilmesi, sosyal kulüpler oluşturarak sürekli etkileşim halinde olabilmeleri hedefleniyor.

Paylaşım ekonomisi ayrıcalığı

DKY On Kağıthane'de paylaşım ekonomisi de uygulamaya konulacak. Böylece araç, eşya, yetenek paylaşımı ve ortak fonlama gibi birçok paylaşım ekonomisi uygulamasının tek bir uygulama ile projede yaşayanlara sunulması amaçlanıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlerle projeye yatırım yapmak isteyenler, “Türkiye'nin ilk Yaşam Deneyim Merkezi"nde, satın almak istedikleri dairelerin bütün özelliklerini görme avantajı yakalıyor. Bu sayede dairenin iç tasarımı ve manzarası seçilebiliyor.

Yenilikçi kullanım alanları oluşturuldu

DKY On Kağıthane'de bu ayrıcalıkların yanı sıra ayrıca, kütüphane, amfitiyatro, sağlıklı yaşam kulübü, kişisel çalışma, eğlence, müzik, sinema alanları gibi yenilikçi sosyal kullanım alanları sıralanıyor. DKY İnşaat projeyi hayata geçirirken Samsung, Fongogo, Zumbara, Mealbox, Zone Club, Mixer Arts, CoffeeSapiens, Sharemyfare, Spotify gibi uzman markalarla işbirliği halinde bulunuyor.