ADEN BEYTEPE

21 Aralık 2015 Pazartesi Yazdır

115 AİLE İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Uslu İnşaat tarafından mutlu bir yaşam sloganıyla hayata geçirilen Aden Beytepe konutları huzur, konfor ve prestiji bir arada sunuyor. 115 aile için özel olarak tasarlanan ve en iyi markalarla hayat bulan şehrin mutlu evleri sahiplerini bekliyor.

Projenin 13 bin 250 metrekarelik alan üzerine inşa edildiğini söyleyen Aden Beytepe Satış ve Pazarlama Müdürü Cemal Bal;Projemiz 3 blok 115 daireden oluşmaktadır. Daire tiplerimiz 4+1 185 metrekare ve 5+1 300 metrekare dublex dairelerden oluşmaktadır." dedi

11 BİN 500 METREKARE YEŞİL ALAN

Aden Beytepe'de her daire için 2 adet kapalı otopark, açık alanda misafir otoparkı, tek noktadan kontrollü site güvenliği, çocuk oyun alanları, kapalı spor salonu ve açık spor sahaları bulunuyor. Çocuk oyun alanları ve sosyal tesislerinde kamera kayıt sistemi, tam beslemeli jeneratör desteği, hidrofor ve su deposu yeralıyor. Projede yaklaşık olarak 11 bin 500 metrakare yeşil alan ve yürüyüş yolları için ayrılmış.

2,85 CM'LİK KAT YÜKSEKLİĞİ İLE FERAH BİR YAŞAM

2,85 cm'lik kat yüksekliği ve iç mimarisi ile de göz kamaştıran Aden Beytepe konutlarında birinci sınıf malzeme kullanılıyor.

Aden Beytepe konutlarında “mutlu bir yaşam sloganı" ile yola çıktıklarını belirten Bal; “Kullandığımız birinci sınıf malzemelerle değerli misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız. Özel tasarım mutfak dolapları, ankastre cihazlar, hilton banyo dolapları ve aksesuarları ile duşakabinler, girişte vestiyer, giyinme odası ve çamaşır dolapları, salon ve odalarda 1. sınıf lamine parke, ıslak zeminlerde 60*120 seramik kullanmaktayız. Ayrıca tüm alanlarda ithal duvar kağıdı kullanmaktayız. Dairelerimizin kat yüksekliği 2,85 cm olup ısıcam alüminyum doğrama kullanmaktayız. Antrede gizli led aydınlatma ve ışık bantları, görüntülü renkli diyafon sistemi, kat aralarında ısı ve ses yalıtımı, ayrıca ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar kullanılmaktadır. Dairelerimizin ısınma sistemi merkezi sistem olup, yerden ısıtma şeklindedir." dedi.