Vadi Mersin, Yenişehir’e Hayat Katacak

Yazdır

Mersin’in Yenişehir bölgesinde hayata geçirilen Vadi Mersin Konut Projesi, 10 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleştiriliyor.

 

Mersin’in  Yenişehir bölgesinde hayata geçirilen  Vadi  Mersin  Konut  Projesi, 10 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleştiriliyor.Sağlıklı yeşil  yapılaşmanın örnek yapıları arasına giren projenin öne çıkan özellikleri; daire terasları , lobi , yüzme havuzu , kapalı sosyal ve spor aktivite alanları, yürüyüş parkurları , çocuk oyun alanları , yeşil alanlar ve peysaj olarak sıralanıyor.

 

Mersin Yenişehir , yepyeni bir proje ile renkleniyor.Site  İnşaat’ın yapım çalışmalarını üstlendiği Vadi  Mersin  Konut  Projesi , 10 dönümlük arazi üzerinde konumlandırıldı.Zemin kat üzerine oturtulmuş  ‘’ U ‘’ formunda 2 blok olarak tasarlanan yapıda bloklar  15 ve 18 katlı olarak projelendirildi.Yaklaşık 13 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Vadi  Mersin  projesinin  2012 sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

 

Mersin  inşaat sektörünün öncü firmalarından  Site  İnşaat’ın son projesi olan  Vadi  Mersin , bina formu , dış cephesi, lobisi , kapalı sosyal alanları ve yeşile olan duyarlılığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.