Vadi İstanbul Nerede

Yazdır

Vadi İstanbul; İstanbul'un kuzeyindeki Belgrad Ormanı'yla, şehrin merkezi olarak nitelendirilen Maslak'ı birleştiren Cendere Vadisi üzerinde yer alıyor.

Vadi İstanbul Hakkında 

Vadi İstanbul’un Nerede olduğundan önce Proje hakkında kısaca bilgi verelim, Vadi İstanbul’un 3 yıl içinde İstanbul’un en değerli, elit ve yüksek prim yapan lokasyonu haline geleceği tahmin ediliyor.  Evyap’ın  Ayazağa’daki arazisinde inşasına başlanan Vadi İstanbul. Belgrad ormanlarıyla çevrili 1 milyon 300 bin m2’lik bir alana sahip.  Projede rezidanslar, alışveriş caddeleri, teras evler, kafeler, oteller, alışveriş merkezleri ve eğlence alanları bulunacak. Vadi İstanbul 8 blokta 1.111 konuttan oluşacak. Projenin ilk etabı Kasım 2014’te tamamlanacak, ikinci etabının ise Mayıs 2015 te tamamlanması hedefleniyor. Vadi İstanbul’un üçüncü ve son etabı ise 2 Bin konut ve ofis alanından oluşuyor. Vadi İstanbul’da ortalama 35 Bin kişi yaşayacak.

 

VADİ İSTANBUL PROJE DETAYLARI

 

Vadi İstanbul Hangi Firmalar Tarafından Yapılıyor ?

Vadi İstanbul; 35 Yıllık deneyime sahip olan Artaş Grup, 47 Yıllık deneyime sahip Aydınlı Grup ve 35 Yıllık deneyime sahip olan Keleşoğlu İnşaat ortaklığından yapılmaktadır.

Ülkemizin gayrimenkul sektörünün Liderleri arasında olan firmalar kalite ve estetiği müşterilerine sunmayı hedefliyor.

Vadi İstanbul Nerede ?

Vadi İstanbul; İstanbul'un kuzeyindeki Belgrad Ormanı'yla, şehrin merkezi olarak nitelendirilen Maslak'ı birleştiren Cendere Vadisi üzerinde yer alıyor. Doğa ile iç içe bir alanda yükselen Vadi İstanbul, İstanbul Boğazının Temiz Sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kateden Sadabad Deresiyle ayrı bir değer kazanıyor. 

 

 

Vadi İstanbul İletişim