Ümraniye Baraka Konutları Ne Zaman Teslim?

Yazdır

Piramit Yapı İnşaat ve Remax tarafından hayata geçirilen Ümraniye Baraka Konutları, 3 blok halinde yükseliyor. Projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

İstanbul Ümraniye'de inşa edilen Ümraniye Baraka Konutları projesinde banka kredili satışlar sürüyor. 3 blok ve 80 daireden oluşan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Ümraniye Baraka Konutları 3 Bloktan Oluşuyor

1.650 metrekare yeşil alanın bulunduğu Ümraniye Baraka Konutları'nda bulunan A bloktaki 1+1 daireler 67 metrekare, 2+1 daireler 113 metrekare ve 3+1 daireler 132 metrekare olarak tasarlanıyor. B bloktaki 3+1 daireler 126 metrekare, C bloktaki 1+1 daireler 57 metrekare, 2+1 daireler ise 87 metrekare olarak inşa ediliyor.

Sosyal Donatı Alanları Modern Haşat Sunuyor

Kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, 2 adet sauna, dinlenme alanları, fitness gibi birçok sosyal donatı alanlarının bulunduğu Ümraniye Baraka Konutları'nda daire fiyatları 195 bin lira ile 500 bin lira arasında bulunuyor.

Teslimler Bu Yıl İçinde

Teslimlerin 2014 Mayıs ayında yapılacağı belirtilen proje Ümraniye Devlet Hastanesi'ne yakın konumda bulunuyor. Proje, Boğaziçi Köprüsü'ne 7 kilometre,  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 9 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ümraniye Baraka Konutları'nın satış ofisi, Ümraniye, Atatürk Caddesi, Ferda/Okul Sokak Numara 4'te bulunuyor.

 

 

BARAKA KONUTLARI İLETİŞİM