Ümraniye AVM Çarşı ve Otel Projesi Temeli Atıldı

Yazdır

Mutlu İnşaat - Mes Turkuaz-Miltaş ve Uzman İnşaat ortaklığı ile yapılan Ümraniye AVM Çarşı ve Otel projesi temeli törenle atıldı.

Kurban kesilerek başlanan temel atma törenine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Kaymakamı Mustafa Çek, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk, GÜSİAD Genel Başkanı Doç.Dr.Kenan Aydın, GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt, GÜDEF Genel Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız, GÜSİAD Genel Sekreteri Yüksel Yalçın, Gümüşhanespor Asbaşkanı Osman Kaya, GÜYAD Yönetim Kurulu üyesi Tahsin Tekinırk, GÜMÜP Genel Sekreteri Serkan Kaya, Esenyurt Belediyesi Ruhsat Denetim eski Müdürü Gürbüz Türkan, Aslı Börek sahibi Kadir Kutlu, Metroport Avm Bursa Kebap ortakları Yavuz Demir, Furkan Hamzaoğlu ile beraber çok hemşerimiz ve vatandaş katıldı.

 

Temel atma törenine katılanlara teşekkür eden Mutlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Hamzaoğlu proje ile ilgili olarak;” Ümraniye AVM ve Otel inşaatı projemiz İnkılap Mahallesi Alemdağ caddesi üzerinde 18.813 metrekarelik arsa üzerine inşa edilecektir. Projemiz 5 Bodrum, 1 Zemin, 4 Çarşı katı ve 9 otel katından oluşmak üzere toplam 111.929 metrekare kapalı alana sahiptir.

 

İBB Raylı Sistemler Müdürlüğünce yapılmakta olan İnkılap Mahallesi metro istasyonu ile entegredir. Bina bünyesinde otopark kapasitesi 1.600 araçtır. İnşaatımız günümüz koşullarında modern ve çağdaş yapı kaltiesinde olmak üzere 2013 yılı son çeyreğinde tamamlanması hedeflenmiştir. Temel atma töreninde bizleri yalnız bırakmayan Sayın Kaymakamımıza, İlçe Emniyet Müdürümüze,Belediye Başkanımıza ve tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.