Ufuk Şevki, ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü oldu

Yazdır

Dünyanın gayrimenkul danışmanlık devi ERA, sektörün deneyimli ismi Ufuk Şevki'yi transfer etti. Ufuk Şevki, bundan böyle ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü olarak görev yapacak.

ABD merkezli ve Avrupa ile Ortadoğu'nun dev gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA, Türkiye'deki büyümesine insan kaynağına yaptığı yatırımlarla devam ediyor. ERA, son olarak gayrimenkul franchise sektörünün deneyimli ismi Ufuk Şevki'yi ailesine kattı. ERA ailesinde gayrimenkul direktörlüğü görevine getirilen Şevki'nin, yeni iş fırsatları, kurumsal satış, projeler, devirler, ticari gayrimenkuller ve uluslararası satış konularında uzmanlığı bulunuyor.

2004 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe faaliyette bulunan Ufuk Şevki, üç uluslararası markada merkez ofis, ofis sahipliği, danışman ve eğitimci pozisyonlarında görev yaptı. Yeni transferle birlikte ERA Türkiye'nin bu yıl ailesine kattığı insan kaynağı sayısı altı oldu.

Yeniliklere açık ve öncü duruşuyla yoluna durmaksızın devam eden ERA Türkiye'de bu çerçevede; atak yılı ilan ettiği 2016'da insan kaynakları, tanıtım ve portföy yatırımlarının yanı sıra yeni işbirlikleriyle de büyüyor. ERA, büyüme ivmesini yıl sonunda ikiye katlamayı hedefliyor.

ERA Gayrimenkul Türkiye hakkında:

40 yıldır geliştirdiği müşteri, ürün ve hizmet odaklı yaklaşımı ile gayrimenkul sektörünün 'en yenilikçi' franchise markası 'ERA Real Estate', dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran, pazarın kurallarını koyan marka konumunda bulunuyor. Dünya çapında 37 ülkede 3.000'in üzerinde ofis ağı, 60.000'den fazla broker ve gayrimenkul danışmanı ile Avrupa'nın lider gayrimenkul inciri olan ERA Real Estate, bir Realogy Grubu markasıdır.

ERA Türkiye ise; 2012 yılında gayrimenkul sektörünün deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla kurulmuştur. ERA Türkiye'nin hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA'nın dünyada ve Avrupa'daki başarısını global bir marka olarak Türkiye'ye taşımaktır. ERA Türkiye, 8 şehirde 33 aktif ofisi ile hizmet vermektedir.