Tuzla’daki yeni sanayi sitesi yatırımcısına kazandıracak

Yazdır

İstanbul Tuzla’da hayata geçirilen yeni sanayi sitesinde işyerleri, daire fiyatına satılıyor. Ancak yatırım için işyeri alanlar, dairenin 3 katı kira geliri elde ediyor.

İstanbul'un yükselen değeri olan ve sanayinin kalbi konumunda bulunan Tuzla'da yüksek kira getirili ve ihtiyaçları göre tasarlanan Tuzla'nın yeni sanayi sitesinde işyeri almak çor daha kolay bir hale geldi. Store Gayrimenkul tarafından projelendirilen ve Tuzla'da gerçekleştirilecek olan proje, dünyadaki en gelişmiş benzerleri incelenerek hayata geçiriliyor. Özellikle şehir içinde dar mekanlarda imalat yapmakta zorlanan sanayiciler için tüm alt yapısı tamamlanan, imar ve ruhsat sorunu olmayan, bütün planları onaylı ve güvenliği sağlanan sanayi sitesi, uluslar arası yollara yakın, hem sermayeyi hem de istihdamı çekebilecek bir bölgede inşa edilecek.

Tuzla modern şehirleşmenin bir parçası

Tuzla'nın yeni sanayi sitesi, yakın çevresinde bulunan konutlar, gerek proje aşamasında, gerekse inşa edilmiş olan üniversiteler, teknopark ve villa kentlerinin yakınında bulunuyor. Sanayi bölgesi içinde tamamlanan ve inşaatları süren iş merkezleri bulunan Tuzla, ticaret ve alışveriş merkezleri, hastanesi, camisi, bankaları, spor tesisleri, yeşil alanları, ünlü markaların yer alacağı marketleri, kafeteryaları, restoranları ile modern ve planlı şehirleşmenin parçası olarak öne çıkıyor.

Ön talep toplamaya başlandı

Ön taleplerin toplanmaya başlandığı açıklanan yeni sanayi sitesinin işi, işvereni ve çalışanı aynı bölgede buluşturarak zaman kaybını önleyeceği, sanayicilere üretim, finans ve nakliye için fiziki kolaylıklar sağlayacağı belirtiliyor.

Yatırımın yeni adresi

Yeni proje, E5, E6, 3. Köprü yoluna ve İzmir Otoyolu'na, ayrıca Sabiha Gökçen Havaalanı, UND RO-RO, Gebze Limanı ve Serbest Bölge'ye olan yakınlığı ile birçok noktaya ulaşımı kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyor. Yatırımcıların ilgi odağı olan Tuzla'daki yeni sanayi projesi, çok sayıda seçenek sunuyor. Farklı metrekarelerde ve her bütçeye uygun yatırım seçeneğinin bulunduğu ve Store Gayrimenkul tarafından projelendirilen yeni sanayi sitesindeki işyerlerinin daire fiyatına satıldığı, ancak kira gelirlerinin dairelerin 3 katı olacağı belirtiliyor.

www.storegayrimenkul.com

444 7 769