Türkiye'ye 3 Tane Daha Maxx Royal Açmayı Hedefliyorlar

Yazdır

ETS Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ve Maxx Royal Genel Müdürü Burak Türkeri, Antalya’nın gözde otellerinden Maxx Royal’in performansını değerlendirdi.

Mehmet Ersoy, Maxx Royal’in performansından memnun olduklarını belirterek “Amacımız Türkiye’de 3 tane daha Maxx Royal açmak. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Yakında açıklayacağız” dedi.

Amacımız kaliteyi geliştirmektir

Geçtiğimiz sene açılan ve açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Antalya Belek’teki faaliyet gösteren Maxx Royal’in performansını değerlendiren ETS Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, Maxx Royal’e olan ilgiden dolayı mutlu olduklarını söyledi. Maxx Royal’in gördüğü bu ilgiyi misafir memnuniyetine bağlayan Mehmet Ersoy, “Amacımız Maxx Royal’in kalitesini korumak değil. Amacımız bu kaliteyi geliştirmektir” dedi.

3 Maxx Royal daha gelecek

Maxx Royal’i küçük bir zincir otel haline getirmek istediklerini söyleyen Ersoy, “Maxx Royal zincir haline gelecek. Ancak 10’larca Maxx Royal açmayacağız. Türkiye’nin farklı yerlerinde 3 tane daha Maxx Royal düşünüyoruz” dedi. Maxx Royal’in Voyage’ın da kalitesini yukarıya taşıdığını söyleyen Mehmet Ersoy, “Maxx Royal’in kalitesi Voyage da kalitesini yukarıya taşıdı. Bu da bizi memnun ediyor. Bu arada sadece Maxx Royal için değil Voyage için de düşüncelerimiz var. Voyage markası da gelişimini devam ettirerek büyümeye devam edecek” diye konuştu.
Maxx Royal’i satmakta zorlanmıyoruz

Maxx Royal Genel Müdürü Burak Türkeri ise 2011 Haziran ayının başında açılan Maxx Royal’in çok iyi bir sezon geçirdiğini söyledi. Maxx Royal ürününü satmakta hiç zorlanmadıklarını söyleyen Türkeri, “Bu sene Maxx Royal ilk tam yılını geçirecek. Bu sene çok iyi geçtiğini söylemek de çok abartı olmaz. Biz satmakta hiç zorlanmıyoruz.

Yeni ürün olması, gelen misafirlerin memnuniyet seviyesinin çok yukarıda olması çok iyi bir satış grafiği ortaya çıkardı. Maxx Royal çok doğru bir ürün. Çünkü bu profildeki misafirlere yapılan anketlerden yola çıkarak nasıl bir otel bekleniyorsa öyle bir otel ortaya çıkarıldı. Doğru bir iş yaptığımız ortaya çıktı” dedi.

Doluluk oranı 98.5

Tesisten misafirlerin de çalışanlarında çok memnun olduğunu söyleyen Türkeri, bin 350 personelle çalıştıklarını hatırlattı. Türkeri, “İyi ve doğru çalışan bir personele sahibiz. Bu da başarımızı arttırıyor” şeklinde konuştu.

Doluluk ortalaması ile ilgili olarak da bilgi veren Burak Türkeri, “Şu an doluluk oranımız yüzde 98.5. Bizim doluluk ortalamamızı yakalan bölgemizde başka bir tesis yoktur. Başarımızdaki bir diğer sır da Maxx Royal’in bütün pazarlarda fiyat farkı olmadan sözleşme yapmasıdır. Bunu yapmak da cesaret isterdi ancak yaptık. Her pazarda ortak fiyat uygulaması devam edecek” dedi.
Artılarımız bize kışın para kaybettirmiyor

16 salonu bulunan çok iyi bir convention center ve Colin Montgomerie’nin imzasını taşıyan çok iyi bir golf sahasına da sahip olduklarını ifade eden Burak Türkeri, “Convention center ve golf sahası Maxx Royal’i kış aylarında da ayakta tutuyor. Çok fazla artımız var. Bu da bizim kış aylarında para kaybetmememize ve personelimizi elimizde tutmamızı sağlıyor. Bu da bizim kalitemize ve misafir memnuniyetimize yansıyor” diye konuştu.

Kaynak : tourismtoday.net