Tresette Mutfak, Dünya Klasikleri ile lüks segmentte sınırları zorlamaya devam ediyor.

Yazdır

“İlham veren mutfaklar” sloganıyla hazır mutfak sektöründe iddiasını ortaya koyan Tresette Mutfak, yeni serisi “Dünya Klasikleri” ile lüks segmentte sınırları zorlamaya devam ediyor. Serinin göz alıcı modellerinden Akdenizli “Mare”, İtalyan mutfağının tüm samimiyetini evinizin en özel bölümüne taşıyacak.

“Altın Mutfak” modeliyle mutfak sektörüne iddialı bir giriş yapan Tresette Mutfak, “Elit” ve “Modern” serilerinden sonra şimdi de “Dünya Klasikleri” serisiyle ülkelerin mutfak trendlerini evlerimize taşıyor. 4 modelden oluşan “Dünya Klasikleri”, klasik ile lüks çizgileri harmanlıyor, evinize ayrı bir değer katıyor. Dünya Klasikleri”nden “Mare”, tam da İtalyanların kendilerine özgü sıcaklıklarıyla, mutfakta sosyalleşen, yemekle bütünleşen yaşamını gözler önüne seren mutfakları resmediyor. Geniş evlerde görmeye alışkın olduğumuz büyük bir ada mutfağa, TV ünitesine sahip ahşap doğrama mutfak, yemeğin yapıldığı bir yerden ziyade tüm ailenin bir arada olduğu bir yaşam alanı…Gelenekselliğin çağdaş notalar ile harmanlandığı, İtalyan esintili dokunuşlarla yeni bir yaşam alanı sunan ‘’Mare’’ mutfak, Akdeniz’in doğası ve denizinden aldığı ilhamla zarafet ve samimiyet hislerini uyandırıyor. Doğal yaşama olan özleminizi giderirken aynı zamanda estetik ve işlevsel çözümler de sunuyor. Doğal ahşap kaplamanın özenli bir işçilikle yorumlandığı “Mare” mutfakta, doğal yaşam ile kentsel yaşam unsurları bir bütün haline getirilirken, estetik ve işlevsellik çizgileriyle rafine bir tasarım ortaya çıkarılarak ahşabın sıcaklığı gün yüzüne vuruyor. Akdeniz esintilerinin eşsiz güzelliklerini yeniden tanımlayan “Mare”, bir mutfaktan ziyade günün büyük bir bölümünü burada geçirmek isteyeceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. “Mutfağım farklı olsun, dünya mutfağından izler taşısın” diyorsanız, “Mare” mutfak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sevdiklerinizle uzun vakitler geçireceğiniz “Mare” mutfağı yakından incelemeniz için Tresette Mutfak’ın Caddebostan’daki mağazasına uğramanız yeterli. 

Aslandağ Grubu, 1977 yılında meslek hayatına başlayan Tuncay ve Cemal Aslandağ'ın girişimleri, Salih ve Aydın Aslandağ'ın desteği ile 1988’de Göztepe Sanayi Sitesi’nde 200 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Bugün 10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 20 bin metrekarelik bir fabrikada üretim gerçekleştiren Aslandağ Grubu’nun markaları: ArtellaAhşap Kapı Sistemleri, Tresette Mutfak,STCA Gayrimenkul, kasa - pervaz sistemleri üretim ve satışında Compodoor, kapı aksesuarlarında Leono, İtalya’nın mutfak devi Pedini ve İtalyan ünlü çelik kapı markası Okey Porte’dir.