Trendist Ataşehir'de Klasik Stilde Modern Yaşam

Yazdır

Solid İnşaat ve K Yapı tarafından İstanbul Ataşehir’de hayata geçirilen Trendist Ataşehir projesinde klasiğin zerafeti ile modernin konforu bir arada sunuluyor.

Trendist Ataşehir'de klasiğin zarafeti bulunuyor. Projedeki klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan daireler, hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına alıbelir özelliğini taşıyor. Böylece aileler hem manzara hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Trendist Ataşehir'de Adalar ve Marmara Denizi Manzaraları

Trendist Ataşehir'de modernin konforu yer alıyor. Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan rezidans kule stüdyo dairelerden, kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor. Projedeki daireler Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla öne çıkıyor.

Ataşehir Kent Park Ayrıcalığı

Trendist Ataşehir'in yanı başında bulunan Ataşehir Kent Park, 110 dönüm arazisi ile İstanbul Anadolu yakasındaki en önemli şehir parklarından biri olacak şekilde tasarlanıyor. Park, projenin hemen yanında hayata geçiriliyor.

AVM Yerine Dükkanlar Var

Kalabalık, gürültülü, kasvetli AVM’lerden çok uzakta bir yaşam sunan Trendist Ataşehir'de AVM bulunmuyor. Sadece her türlü ihtiyacın karşılanabileceği dükkanlar yer alıyor.

Satış Ofisi Ataşehir Bulvarı'nda

Açık ve kapalı spor alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları ve doğal yeşil alanların bulunduğu Trendist Ataşehir konut projesinin satış merkezi Ataşehir Bulvarı Numara 19'da bulunuyor.

 

 

TRENDİST ATAŞEHİR İLETİŞİM