Trendist Ataşehir’de 262 Bin Liraya Satılık Daire

Yazdır

K Yapı ve Solid İnşaat tarafından İstanbul Ataşehir’de inşa edilen Trendist Ataşehir konut projesinde satış süreci devam ediyor. Projede rezidans ve konut blokları yer alıyor.

İstanbul Ataşehir’de inşa edilen Trendist Ataşehir konut projesi, Ataşehir Kent Park projesinin hemen yakınında inşa ediliyor. AVM’nin olmadığı projede her türlü ihtiyacın karşılanabildiği dükkanlar bulunuyor.

Trendist Ataşehir’de Stüdyodan 4+1’e Farklı Daire Seçenekleri Var

Trendist Ataşehirkonut projesinde açık ve kapalı spor alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlar bulunuyor. Projedeki Rezidans Kule stüdyo dairelerden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3 oda 1 salon dairelerden oluşuyor.

Deniz ve Adalar Manzaralı

Adalar ve deniz manzaralı kulelerin olduğu Trendist Ataşehir konut projesindeki Rezidans Kulelerde stüdyo, 1+1 ve 2+1, Trendist Kulelerde ise 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binaların bulunduğu projedeki daireler, konumlarıyla hem iç bahçeye hem de dış alana açılıyor. Böylece hem manzara hem de güneş ışığı avantajından yararlanılmış oluyor.

Teslimler Ekim 2016’da

Trendist Ataşehirprojesinde daire fiyatları 262 bin liradan başlıyor. Yüzde 1 KDV oranının geçerli olduğu projede 830 daire ve 40 dükkan yer alıyor. Teslimlerin Ekim 2016’da yapılacağı projede 33 katlı 3 rezidans kulesi ve 8 katlı 13 konut bloğu bulunuyor.

Ataşehir Bulvarı Üzerinde Yükseliyor

Yürüyüş yolları, spor alanları, dinlenme alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarla kapalı otoparkın bulunduğu Trendist Ataşehir konut projesi, Halkalı, Ataşehir, Atatürk Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi Numara 25 Ataşehir Bulvarı üzerinde yer alıyor. 

 

TRENDİST ATAŞEHİR İLETİŞİM