Trendist Ataşehir Adres Bilgisi

Yazdır

K Yapı ve Solid inşaat tarafından Anatşehir'de hayata geçirilen Trendist Ataşehir projesinde satışlar devam ediyor. Proje 16 bloktan oluşuyor.

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan Ataşehir'de inşa edilen Trendist Ataşehir, Fatih Sultan Mehmet caddesi üzerinde yükseliyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinin bulunduğu projede 33 katlı 3 blok ve 8 katlı 13 blok yer alıyor.

Trendist Ataşehir'de Fiyatlar 262 Bin Liradan Başlıyor

Ödemelerin banka konut kredisi yapılan Trendist Ataşehirprojesindeki daireler yüzde 1 KDV oranı ile satılıyor. Projede konutlar 262 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bu Projede AVM Yok

"Tüm zamanların projesi" sloganıyla yükselen Trendist Ataşehir, AVM'si olmayan bir proje olarak dikkat çekiyor. Projede, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek dükkanlarıyla, sokakta özgürce alışveriş yapma imkanı sunuluyor.

Rezidans ve Trendist Kule Farkı

Yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar odası, sauna, yürüyüş yolları, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi alanların bulunduğu Trendist Ataşehir projesindeki Rezidans Kule stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden meydana geliyor. Kuleler Adalar ve deniz manzarası karşısında yükseliyor.

Teslimler Aralık 2015'te

Projede klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle inşa ediliyor. Teslimlerin Aralık 2015'te yapılacağı Trendist Ataşehir'in satış ofisi, Atatürk Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, numara 25'te bulunuyor.

 

 

TRENDİST ATAŞEHİR İLETİŞİM