Trendist Ataşehir 2016’da Teslim

Yazdır

K Yapı ve Solid İnşaat tarafından İstanbul Ataşehir’de inşa edilen Trendist Ataşehir projesinde inşaat çalışmaları ve satış süreci devam ediyor. Projede daireler 262 bin liradan başlıyor.

İstanbul Ataşehir’de, klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan Trendist Ataşehir projesi, 830 adet daire ve 40 dükkanla birlikte inşa ediliyor. Dairelerin yüzde 1 KDV ile satıldığı projede, daire fiyatları 262 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Trendist Ataşehi’de AVM Yok Dükkan Var

Ataşehir'in merkezinde Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika mesafede bulunan Trendist Ataşehirprojesinde AVM bulunmuyor. Projede her türlü ihtiyacın karşılanabildiği dükkanlar yer alıyor.

Her Mevsim Açık Havuzlar Mevcut

Açık ve kapalı spor alanları, yılın her mevsiminde yüzme imkanının bulunduğu kapalı ve açık yüzme havuzları bulunan Trendist Ataşehir, doğal yeşil alanlarıyla özgürce spor yapabilme imkanı sunuyor.

Bloklarda 3+1 ve 4+1 Daireler Bulunuyor

Trendist Ataşehir’de bloklar, 7 katlı olarak yükseliyor. Bloklarda, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Bu daireler, hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece dairelerde yaşayanlar hem manzara hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Kulelerde Marmara Denizi ve Adalar Manzarası Hakim

Projedeki Rezidans Kule, stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dairelerden oluşuyor. Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor. Kulelerde Adalar ve Marmara denizi manzaralı konutlar bulunuyor. Teslimlerin Ekim 2016’da yapılacağı Trendist Ataşehir konut projesinin satış ofisi, Ataşehir Bulvarı numara 19’da yer alıyor. 

 

 

TRENDİST ATAŞEHİR İLETİŞİM