TMSF, Denizli Alışveriş Merkezi'ni 50 Milyon Dolara Satışa Çıkardı

Yazdır

TMSF, Denizli Alışveriş Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı.

TMSF, Denizli Alışveriş Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Denizli Alışveriş Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı. İhale yöntemiyle satışa sunulacak alışveriş merkezi için muhammen bedel 50 milyon Dolar olarak belirlendi. 

TMSF'nin Ticari ve İktisadi Bütünlük satış ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Satışa çıkarılan DenizliAlışveriş Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü; Denizliilinde bulunan EGS Park Denizli Alışveriş Merkezinin haczedilen Denizli 1. Bölge, Kayaköy (Bozburun) Mahallesi, Köycivarı mevkii, 236 ada, 2 parselde kain 58 bin 853 m2 arsa vasıflı ve 3 parselde kain 224 bin 512 m2, 19 adet işyeri ve arsası vasıflıgayrimenkuller ve demirbaşlar ile diğer tüm mal, hak ve varlıklardan oluşuyor. 

Muhammen bedeli 50 milyon Dolar olarak belirlenen alışveriş merkezi için ihaleye katılacak olanların Vakıflar Bankası T.A.O. İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi nezdinde bulunan hesaba 5 milyon Dolar teminatı "Denizli Alışveriş Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü Teminat Bedeli" açıklaması ile yatırması gerekiyor. İhale 3 Mayıs 2011 tarihinde saat 11.00'da "Fon"un Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul adresindeki Asma Kat Konferans Salonunda yapılacak. İhale kapalı zarfla verilen Mali tekliflerin açılması ile başlayacak olup, açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek.