Sur Yapı Axis İstanbul'da Sabit Kur Avantajı

Yazdır

İstanbul Bayrampaşa'da hayata geçirilen Sur Yapı Axis İstanbul ofis ve alışveriş merkezi projesindeki ofisler, sabit kur avantajları ile satılıyor.

Sur Yapı güvencesiyle İstanbul Bayrampaşa'da hayata geçirilen Axis İstanbulofis ve alışveriş merkezi projesinin ofis satışları, sabit kur avantajı ile başladı. Bayrampaşa Metro Durağı'nın yanı başında yükselen projede sınırlı sayıda ofis bulunuyor.

Sur Yapı Axis İstanbul'da Ön Talepler Toplanıyor

Ön talep başvurularının yapıldığı Sur Yapı Axis İstanbul ofis ve alışveriş merkezi projesinde 60-70 m2, 70-80 m2, 80-100 m2, 100-120 m2, 120-140 m2, 140-160 m2 ile 180 ve üzeri m2'de ofis alanları yer alıyor.

Peşin ya da Taksitle Ödeme İmkanı

Peşin, banka kredisi ve firma kredisi seçenekleri ile ödemelerin yapılabildiği Sur Yapı Axis İstanbul ofis ve alışveriş merkezi projesinde istenilen ofisin seçilebilmesi için firmanın web sayfasını ziyaret etmek yeterli oluyor.

12 Kat Olarak Yükseliyor

12 katlı olarak yükselen ofis ve alışveriş merkezi projesinin ilk üç katı AVM olarak tasarlandı. Toplamda 127 bin metrekare inşaat alanı bulunan Sur Yapı Axis İstanbul ofis ve alışveriş merkezi projesinin 61 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor.

 

 

AXİS İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ