Sümerpark Evleri’nde Peşin Fiyatına Taksitle Kampanyası devam ediyor!

Yazdır

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli’nin ve Ege Bölgesi’nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri’nde kaçırılmayacak “Peşin Fiyatına” Kampanyası devam ediyor.

Sümerpark Evleri’nde ilk etap dairelerin teslim tarihi yaklaşırken Pera GYO, başlattığı “Peşin Fiyatına” Kampanyası ile Sümerpark Evleri’nde daire sahibi olmak isteyenlere yeni alternatifler sağlıyor. “Peşin Fiyatına” Kampanyası’nda, kalan sınırlı sayıdaki daireler için, 120 aya kadar \%0’dan başlayan faiz oranlarıyla karlı kredi olanakları sunuluyor.

 

Denizli’de ulusal boyutta yüksek standartlara sahip ilk yaşam kompleksi olan Sümerpark Evleri hem ev sahibi olmak isteyenlerin, hem de bütçesini zorlamadan yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi oldu. “Peşin Fiyatına” Kampanyasından yararlanarak Sümerpark Evleri’nden ev sahibi olanlar dilerlerse Haziran 2012’de teslim alacakları evlerine yerleşebilecekler dilerlerse evlerini kiraya vererek kira gelirleriyle kredi geri ödemelerini gerçekleştirebilecekler.
 

Kaba inşaatın yüzde 75 oranında tamamlandığı Sümerpark Evleri’nin ilk etapta teslim edilecek iki bloğunda yer alan dairelerin büyük bir çoğunluğu satılırken, gelen yoğun talepleri karşılamak için projenin diğer etapları ve 5 yıldızlı otel ile ilgili çalışmalar da hız kazandı.

 

SÜMERPARK EVLERİ PROJE DETAYI VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN !

 

Denizli'de yepyeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Örnek dairelerin görülebildiği projede bulunan, 7/24 güvenlik hizmetleri, otoparkları ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri, Denizlililere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

 

Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, şehrin tam kalbinde, merkezi konumu ve 16 katlı 6 blok ve 17 katlı ikiz rezidans bloktan oluşuyor. Denizli’nin en modern binalarına sahip olacak olan proje hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir yaşam imkânı sağlıyor.
  

 

 

Sümerpark Evleri İletişim bilgileri :   

Web  : www.sumerparkevleri.com   

Tel    : 0 212 243 44 50