Sümerpark Evleri'nde Muhteşem Kampanya

Yazdır

Pera GYO tarafından Denizli'de hayata geçirilen Sümerpark Evleri projesi kapsamında yeni bir kampanya başlatıldı.

 

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın, Denizli'nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri yaptığı ankette “Hayalinizdeki eve nasıl sahip olmak istersiniz?” diye sordu. Denizlililer “Hem kendi evimde oturmak, hem de kira öder gibi taksit ödemek isterim” cevabını verdi. Denizli'nin tam kalbinde büyük hayallerin gerçeğe dönüşeceği yepyeni bir yaşam sunan Sümerpark Evleri şimdi bu hayali de gerçekleştiriyor.

 

Anket sonuçlarına göre ve yoğun talep üzerine başlatılan yeni kampanyasıyla yüzde 1 peşinat kolaylığı sunan Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, sizi hayalinizi gerçekleştirmeye ve ev sahibi olmaya çağırıyor. Yüzde 1 peşinatla ev sahibi olup, taksitleri Haziran'da evinizde otururken kira gibi ödemeye başlayabilirsiniz, ya da evinizi kiraya verip, kira geliri ile taksitleri ödeyebilirsiniz.

 

Denizli, çağdaş bir kentsel tasarım anlayışıyla projelendirilmiş, konut, alışveriş merkezi, otel hizmetlerini tek bir çatı altında birleştiren yepyeni bir yaşam kompleksi ile tanıştıracak, ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, şehrin tam kalbinde, merkezi konumu ve 16 katlı 6 blok ve 22 katlı 2 bloktan oluşan, Denizli'nin en modern binalarına sahip olacak proje hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir yaşam imkânı sağlıyor.

 

SÜMERPARK EVLERİ PROJE DETAYI VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN !

 

Denizli halkının konutta yaşam standart'ını sosyal hayattan, güvenlik unsurlarına, tercih edilen yüksek kaliteli malzemelerden mutlu bir yaşam için gerekli olan tüm faktörlere kadar çok üst seviyelere taşıyacak olan Sümerpark Evleri'nde ihtiyacınıza uygun daire seçenekleri ile düşlediğiniz konfor gerçeğe dönüşüyor.

 

Denizli'de yepyeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşamınıza değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

 

7/24 güvenlik hizmetleri, otoparkları ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

 

 

 

Sümerpark Evleri İletişim bilgileri :   

Web  : www.sumerparkevleri.com   

Tel    : 0 212 243 44 50