Sümerpark Evleri'nde faizler sıfırlandı !

Yazdır

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli'nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri, sıfır faiz ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli'nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri, sıfır faiz ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Sadece 30 adet 2+1 daire için, sıfır faiz ve 60 ay vade ile ödeme fırsatı sunan Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın kampanyası 15 Ocak 2012'ya kadar geçerli.

Kampanyada, banka kredisiz yüzde sıfır faiz ile 60 ay vade seçeneği sunuluyor.

 

 

Sümerpark Evleri fiyatları;

1+1 daireler 90 bin lira ile 100 bin lira,

2+1 daireler 137 bin lira ile 168 bin lira,

3+1 daireler 169 bin lira ile 186 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmakta

2+1 dublek daireler 146 bin 700 liradan, 

3+1 dubleks daireler 228 bin liradan,

4+1 dubleks daireler 250 bin liradan satışa sunulmakta.

 

 

Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, şehrin tam kalbinde yer alıyor.

 

Merkezi konumu ve 16 katlı 6 blok ile 22 katlı 2 bloktan oluşan, Denizli'nin en modern binalarına sahip olacak Sümerpark Evleri, hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir yaşam imkanı sağlıyor.

 

SÜMERPARK EVLERİ PROJE DETAYI VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN !

 

Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. 

 

Örnek dairelerin ziyaret edilebildiği Sümerpark Evleri'nde sunulan 7/24 güvenlik hizmetleri bulunuyor.Otoparkları ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri Denizlililere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

 

 

 

Sümerpark Evleri İletişim bilgileri :   

Web  : www.sumerparkevleri.com   

Tel    : 0 212 243 44 50

Fotoğraf Galerisi

SÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİProje İletişim Bilgileri

Firma İsmi: Pera GYO
Proje İsmi: Pera GYO - SÜMERPARK EVLERİ

Telefon:
0258 2521245

Web Adresi:
www.sumerparkevleri.com

Projeye Soru Sor Proje Detayını Gör