Sümerpark Evleri’nde 60 Ay Vade 0 Faiz Fırsatı!

Yazdır

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli’nin ve Ege Bölgesi’nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri, 0 faiz ile yeni yıl öncesinde ev sahibi olma fırsatı sunuyor. daireler 90 bin liradan başlıyor.

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın, Denizli'nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri Sadece 30 adet 2+1 daire için, yüzde 0 faiz ve 60 ay vade ile ödeme fırsatı sunuyor, Denizlililere yeni yıl öncesinde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı finansmanıyla 15 Ocak 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanyada, banka kredisiz yüzde 0 faiz ile 60 ay vade ödeme seçeneği sunuluyor.

 

 

Sümerpark Evleri fiyatları
1+1 daireler 90 bin lira ile 100 bin lira,

2+1 daireler 137 bin lira ile 168 bin lira,

3+1 daireler 169 bin lira ile 186 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmakta

2+1 dublek dairelerı 146 bin 700 liraya, 

3+1 dubleks daireler 228 bin liraya,

4+1 dubleks daireler 250 bin liraya,

 

Denizli, çağdaş bir kentsel tasarım anlayışıyla projelendirilmiş, konut, alışveriş merkezi, otel hizmetlerini tek bir çatı altında birleştiren yepyeni bir yaşam kompleksi ile tanıştıracak, ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, şehrin tam kalbinde, merkezi konumu ve 16 katlı 6 blok ve 22 katlı 2 bloktan oluşan, Denizli’nin en modern binalarına sahip olacak proje hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir yaşam imkânı sağlıyor.
 

SÜMERPARK EVLERİ PROJE DETAYI VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN !

 

Denizli'de yepyeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Örnek dairelerin görülebildiği projede sunulan 7/24 güvenlik hizmetleri, otoparkları ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri Denizlililere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. 

 

 

Sümerpark Evleri İletişim bilgileri :   

Web  : www.sumerparkevleri.com   

Tel    : 0 212 243 44 50

Fotoğraf Galerisi

SÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİSÜMERPARK EVLERİProje İletişim Bilgileri

Firma İsmi: Pera GYO
Proje İsmi: Pera GYO - SÜMERPARK EVLERİ

Telefon:
0258 2521245

Web Adresi:
www.sumerparkevleri.com

Projeye Soru Sor Proje Detayını Gör