Sümerpark Evleri'nde 1+1 daireler 105 bin lira

Yazdır

Sümerpark Evleri'nde 1+1 daireler 105 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pera GYO'nun hayata geçirdiği Sümerpark Evleri 230 bin metrekare alan üzerinde toplam 606 konuttan meydana geliyor. 110 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 4 yıldızlı otel ve 150 yataklı hastanenin de yer aldığı projenin ilk etabında 154 Konut bulunuyor. Denizli ve Ege Bölgesi'nin en büyük çok bileşenli kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip olan Sümerpark Evleri'nde dairelerin alanları 80 ile 238 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks Daire seçeneklerinin sunuluyor.

Sümerpark Evleri'nde;

1+1 daireler 105 bin liradan,

2+1 daireler 150 bin liradan,

3+1 daireler 170 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Daire teslimlerinin yapılmaya başlandığı Sümerpark Evleri projesinde sosyal tesislerden alışveriş merkezine kadar birçok olanak bulunuyor.

Denizli'de yepyeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Örnek dairelerin görülebildiği projede bulunan, 7/24 Güvenlik hizmetleri, otoparkları ve Deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri, Denizlililere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir Hızlı Tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, şehrin tam kalbinde, merkezi konumu ve 16 katlı 6 blok ve 17 katlı ikiz Rezidans bloktan oluşuyor. Denizli'nin en Modern binalarına sahip olacak olan proje hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir yaşam imkânı sağlıyor.

 

Sümerpark Evleri İletişim bilgileri :   

Web  : www.sumerparkevleri.com   

Tel    : 0 212 243 44 50