Sektör yatırımcılarının ilk durağı TeamERA İzmir

Yazdır

Türkiye’nin en genç global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Türkiye, yaza hazırlık niteliğinde olan eğitim seminerlerinin ilkini 7 Şubat tarihinde İzmir’de gerçekleştirecek.

Daha sonra sırasıyla Ankara, Antalya ve İstanbul’da da gerçekleşecek olan eğitim seminerleri 16 Şubat’ta kadar sürecek.

ABD merkezli global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Türkiye, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. İlki 7 Şubat tarihinde İzmir’de gerçekleştirilecek olan TeamERA eğitim seminerleri sırasında 2016 yılının son çeyrek bölgesel  ödülleri de sahiplerini bulacak.

ERA Gayrimenkul Türkiye, sadece kendi bulunduğu şehirde değil diğer şehirdeki TeamERA’lara da katılarak ERA’lılar arasındaki iş ve paylaşım network’ünü bu yıl yapacağı referral (bir gayrimenkul danışmanın kendi uzmanlık bölgesi  dışında gelen portföyü, portföyün yer aldığı bölgedeki gayrimenkul danışmanına yönlendirmesi) ve co-operation’lar (gayrimenkul danışmanının kendisine ait portföyün kiralama veya satışı için bir başka gayrimenkul danışmanı ile işbirliği yaparak çalışması) için güçlendiriyor. Eğitim seminerleri sayesinde ERA Broker’ları ulusal ve global bir sistemin içinde çalışıyor olmanın avantajlarını yaşıyor.

TeamERA; İzmir’den sonra Ankara, Antalya ve İstanbul’da da gerçekleşecek.2017 Şubat ayı tüm ERA’lıların 4 büyük şehirde bir araya geldiği, ERA network’ünü yaşayacağı ve paylaşımlar yapacağı bir ay olacak.

İlk olarak İzmir’de startı verecek olan TeamERA etkinliklerine ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü Ufuk Şevki, Yunan Gayrimenkul Eğitmeni Kostas Bakas, ERA Gayrimenkul Türkiye Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Azerşin Saraç, ERA Gayrimenkul As Gayrimenkul Danışmanı Volkan Bora Dilek, ERA Gayrimenkul Başarı Gayrimenkul Danışmanı Gaye Ünalmışer, ERA Gayrimenkul Maximum Gayrimenkul Danışmanı Sezgin Orkun konuşmacı olarak katılacak.

TeamERA günleri, Gayrimenkul Danışmanları, Broker/Owner’lar, Broker/ Manager’lar, Ofis Müdürleri, Ofis Yöneticileri, Ofis Asistanları’nı bekliyor.

İzmir TeamERA; 7 Şubat Salı Wyndham Grand İzmir Özdilek’te, Ankara TeamERA; 9 Şubat Perşembe Holiday Inn Ankara Kavaklıdere Hotel’de, Antalya TeamERA; 14 Şubat Salı Akra Barut Hotel’de ve İstanbul TeamERA; 16 Şubat Perşembe Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek. 

                                                                                                                         

ERA Gayrimenkul hakkında:

1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından 'Electronic Reality Associates Inc' adıyla hayata geçirilen ERA Real Estate’in kuruluş amacı son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. Yüksek standartlardaki gayrimenkul hizmetinin verimli bir şekilde sonuçlandırılması için sistemini; teknoloji ve pazarlamanın en üst düzey seviyede kullanılmasıyla güçlendiren ERA Gayrimenkul, bugün dünyada 2.300’ı aşkın ofisi, 33.000’den fazla ofis sahibi ve danışmanıyla 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. 14 Avrupa ülkesinde 6.000’in üzerinde broker/gayrimenkul danışmanı ve 1.108’den fazla ofisiyle en hızlı büyüyen gayrimenkul ağlarından biri olan ERA Avrupa; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’de hizmet vermektedir.

ERA Gayrimenkul Türkiye ise; Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu’nun girişimi ile operasyonlarına başlamıştır. Girne dahil 13 şehirde 47 ofis ile hizmet veren ERA Türkiye’nin hedefi; gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki başarısını Türkiye’ye taşımaktır.