Romantik ve farklı bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir tercih

Yazdır

Sonbaharın rengarenk büyülü atmosferinde romantik ve tarihi bir tatil hayali kuran var mı? "Kasımda Aşk Başkadır" dedirten Nar butik otelleri, romantik ve farklı bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir tercih olacak.

Nar Otellerinde "Kasımda Aşk Başkadır"

Galata Kulesi'nin büyüleyici atmosferine yürüme mesafesindeki tarihi dokusu ile Nar butik otelleri sizlere yepyeni bir konaklama deneyimi sunuyor. İstanbul'un merkezi noktalarından biri olan İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi gibi mekanlara yürüme mesafesinde olan Nar butik otelleri, şehrin göbeğinde birbirinden farklı konseptleriyle rahatlık ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için vazgeçilmez olacak.

Nar butik otelleri, Kasım ayının güzelliğini ve sonbaharın büyülü atmosferini kendinizi evinizde hissedeceğiniz rahatlığı sunuyor. Özel konaklama imkanları, özel vip teknelerimiz ile romantik bir akşam yemeği dilerseniz odanıza özel ikramlar da servis edilebilir.. Ayrıca 3 gece ve üzeri konaklamalarınız için minibar kullanımınız da ücretsizdir. Kasım ayında İstanbul tarihinin tadını çıkarmak isteyenler için İstanbul'un kalbi Galata'da bulunan bu lüks ve konforlu otellerimizde tarihin derinliklerinde kaybolmanın şimdi tam zamanı!

Galata Lokasyonundaki tesislerimiz;

-Nar Bağdatlıyan Hotel

-Nar Galata Mansion

-Nar Pera Hotel

Şahkulu Mahallesi, Şahkulu Sokak No:13 Beyoğlu İstanbul / Türkiye

Nar Hotels rezervasyon için: +90 (850) 360 06 27

www.narhotels.com

Nar Turizm Hakkında,

Nar Boats ve Nar Hotels markalarını bünyesinde bulunduran Nar Turizm, her yıl daha büyük bir ivmeyle gelişmekte olan Turizm sektörünün en yeni ve genç markasıdır.

Nar Hotels , Nar Bağdatlıyan Hotel, Nar Galata Mansion, Nar Pera Hotel ve Nar Bomonti Apartments olarak hizmet vermektedir. Galata bölgesindeki diğer otellerin hizmete girmesiyle birlikte, bölgede standart bir hizmet kalitesi anlayışını sunmaya başlayan Nar Hotels aynı zamanda içinde bulunduğu çevrenin gelişimine yönelik çalışmalara da önemli katkılar sağlamaktadır.

Nar Boats müşterilerine kendilerini özel hissedecekleri güvenli, konforlu, kaliteli ve lüks hizmetleri karşılanabilir maliyetlerle sunmaktadır. Nar Boats müşterilerine hayallerini, tutkuyla bağlanacakları anılara dönüştürmek için hizmet vermektedir. İstanbul boğazının eşşiz güzelliklerinden keyif almanızı sağlayacak süper lüks motor yatları, gezi tekneleri ve nitelikli personeli bünyesinde barındıran Narboats, müşterilerine tur içeriklerini kendi diledikleri şekilde şekillendirebilme imkânı sunmaktadır

“Narboats" Rezervasyon için: +90 (850) 360 1 627

www.narboats.com