Referans Güneşli Projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim ve 84 ay vade fırsatı

Yazdır

Referans Güneşli projesinden konut sahibi olmak isteyenlere, 84 aya kadar sıfır faiz veya 120 aya kadar uzayan vade seçeneği sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirim fırsatının da sunulduğu projeden konut satın alanlar beklemeden hemen taşınabiliyor.

İnşaat sektörünün güvenilir firmalarından Kiler GYO, ev sahibi olmayı kolaylaştıracak özel bir kampanyaya imza atıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Güneşli’de hayata geçirilen Referans Güneşli projesinde yaşam başladı. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 20 indirim ve %5 peşinat ile 84 ay vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor.

Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçirmeye devam eden Kiler GYO, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çok özel bir kampanya sunuyor.

Referans Güneşli projesinden konut sahibi olmak isteyenlere, 84 aya kadar sıfır faiz veya 120 aya kadar uzayan vade seçeneği sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirim fırsatının da sunulduğu projeden konut satın alanlar beklemeden hemen taşınabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgesi Güneşli ’de yükselen Referans Güneşli metronun yanı başında konumlanıyor. Merkezi lokasyonu nedeniyle hem yerli hem yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Referans Güneşli projesi, toplam 208 konut ve 32 mağazadan oluşuyor. Alan büyüklükleri 57 metrekare ile 196 metrekare arasında farklılık gösteren projede, 1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri mevcut.

Metrekaresi 3.900 TL’den başlıyor…

Kiler GYO imzası taşıyan Referans Güneşli ’de dairelerin metrekare fiyatları  3.900 TL’den başlıyor.          

Geniş peyzaj alanına sahip Referans Güneşli ‘de kapalı havuz, fitness center, sauna, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, spor adası, çocuk oyun adası, hobi salonu, misafir süitleri, kent meydanı gibi alanlar yer alıyor. Ayrıca her daireye kapalı otopark ve 1+1 daireler hariç depo tahsis ediliyor.

TEM Otoyolu’na ve Basın Ekspres Yolu’na bağlantıyı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği kavşakta ve metro durağının yanı başında yer alan Referans Güneşli, 5 yıldızlı oteller, havalimanı, iddialı alışveriş merkezleri, üniversiteler, iş ve finans merkezlerine birkaç dakika mesafede konumlanıyor.

 

www.referansgunesli.com.tr

 

Kiler GYO hakkında:

İnşaat sektöründe yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren Kiler Holding’e bağlı olarak hizmet veren Kiler GYO, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak üzere kurulmuş halka açık anonim ortaklıktır.2000 yılında KLR İnşaat Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyete geçen, 2006 yılında Biskon Yapı A.Ş. olarak ünvanı değiştirilen şirket, 8 Şubat 2008 tarihinde SPK kararı ile GYO’ya dönüşerek Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. unvanını almıştır. 2006 yılında Türkiye’nin en prestijli ve en iddialı projelerinden biri olan İstanbul Sapphire’i hayata geçirerek gayrimenkul geliştirme alanındaki başarısını kanıtlamıştır. Kiler GYO’nun belli başlı projeleri arasında; İstanbul Sapphire, Referans Bakırköy, Referans Güneşli, Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Kordonboyu, Referans Kartal Towers,  Zonguldak Westa Lıfe Alışveriş merkezi yer alıyor.