Ramazan ayı Carrefour CarrefourSA Ümraniye AVM'de bir başka güzel

Yazdır

Geleneksel Ramazan eğlencelerini günümüze taşıyan CarrefourSA Ümraniye AVM, düzenleyeceği etkinlikler ile ziyaretçilerine nostaljik anlar yaşatıyor...

Yönetimi Cefic Türkiye tarafından yapılan CarrefourSA Ümraniye AVM, her sene olduğu gibi yine Ramazan Ayı’nda da İstanbulluların buluşma noktası olacak. CarrefourSA Ümraniye AVM, ailelere yönelik Ramazan gelenekleri etkinlikleriyle dikkat çekiyor.

Geleneksel Ramazan eğlenceleri kapsamında CarrefourSA Ümraniye AVM’de ziyaretçileri ‘’Ebru Sanatı Çocuk Atölyesi’’, ‘’Karagöz ve Hacivat Gölge Oyunu’’, ‘Semazen Gösterisi’’, ‘’Parmak Kukla Atölyesi’’, ‘’Neyzen Dinletisi’’, ‘’Geleneksel Gölge Oyunları’’, ‘’Kumbara Atölyesi’’, ‘’Semazen Gösterisi’’, ve bir çok renkli etkinlik bekliyor.

CarrefourSA Ümraniye AVM ‘de aşkları ile dillere destan olmuş “Aşuk ile Maşuk” ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak.

Hediyelik eşyadan aksesuara, kozmetikten tekstile her türlü seçeneği aynı çatı altında bulunduran CarrefourSA Ümraniye AVM, ziyaretçilerine Ramazan Ayı’nda hayatın tüm renklerini taşıyan ve birbirinden seçkin mağazalarıyla özel indirimler, kampanyalar, uzun vadeli taksit oranları ve hediye çeki uygulamaları ile İstanbul Anadolu Yakası’nda avantajlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.