Propa'dan İstanbul'a 400 milyon liralık yeni yatırım

Yazdır

A Plus projeleriyle yaşama değer katan Propa İnşaat, bu yıl Zincirlikuyu, Kartal ve İstinye'de toplam satış değeri 400 milyon lirayı aşacak gayrimenkul yatırımı yapacak.

Şehrin göbeği Zincirlikuyu'da lüks detaylarla donatılmış rezidans, doğa ve denizin birleştiği İstinye'de yeşil bina konseptli rezidans ve İstanbul'un yeni yıldızı Kartal'da konut, home office ve ticari birimlerden oluşan çok özel bir projeyi hayata geçirecek.

Ağırlıklı olarak konut, rezidans ve ofis inşa eden Propa İnşaat, tüm projelerini kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriyor. Kalite, konfor ve lüksün bir arada sunulduğu projeleri için özel lokasyonlar seçen şirket, yaşamak ya da yatırım yapmak isteyen müşterilerine her zaman en doğru projeleri sunuyor. Bu yıl için hedef büyüten Propa İnşaat, İstanbul'un en çok tercih edilen bölgelerinde yapacağı projelerle 2016 yılına imza atacak.

Hayata geçirdikleri projeleri yaşam kalitesinden ödün vermeyenlere özel “Plus" konseptiyle inşa ettiklerini belirten Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Reşit Özçiçek şunları söyledi:“Müşterilerimizin memnuniyeti için en ince ayrıntıların bile düşünüldüğü projelerimizde en iyi markaları kullanarak hayata değer katıyoruz. Ürünlerde olduğu kadar hizmette de en iyi kaliteyi hedeflediğimizden dolayı projelerimizin işletmesini yönetim şirketimiz üstleniyor. Böylelikle hem hizmet kalitesinden emin oluyoruz hem de dışarıdan bir şirkete göre aidatlarda ciddi bir tasarruf sağlamış oluyoruz".

Proje yapacakları arsaları daha çok satın almayı tercih ettiklerini belirten Can Reşit Özçiçek“Zincirlikuyu'da 150 milyon lira satış değerine sahip Propa Plaza projemizde satış ve kiralamalar tamamlandı. Aynı bölgede kendi arsamızda yapımı devam eden ve 60 milyon lira satış değerine sahip Plus Residence projesinde ise satışlar devam ediyor. Bu yılsonunda teslim edilecek projemizde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerimiz mevcut. Merkezi konumu ile her zaman tercih sebebi olan Zincirlikuyu'daki 5. projemiz için de hazırlıklara başladık. 1.500 metrekare arsada 2 bloktan oluşacak yeni projemizde 1+1 ve 2+1 daireler inşa edeceğiz" diyerek açıklamalarına devam etti.

İstanbul'un markalı konut, ofis ve rezidanslarının yeni gözdesi haline gelen Kartal'da çok özel bir projenin inşasına bu yıl içinde başlayacaklarını da söyleyen Can Reşit Özçiçek,“Konut, home office ve ticari birimlerden oluşacak Kartal projemiz konumu ve mimarisi ile ön plana çıkıyor. 7.500 metrekare arsa büyüklüğüne sahip ve E-5'e 100 metre cepheli olan projenin satışına Nisan'da başlayacağız" dedi.

Çevreye ve insana saygılı projeler geliştiren Propa İnşaat, 2016 yılının ikinci yarısında yeşil bina konseptinde İstinye'de lüks bir rezidans projesi de hayata geçirecek. Her biri 4 daireden oluşan yatay mimariye sahip 10 bloktan oluşacak projede tüm daireler 3+1 olacak.

Propa İnşaat ile ilgili detaylı bilgilere www.propa.com.tr internet sitesinden ulaşmak mümkün