YAYATORİA PENDİK

Yayatoria Evleri 10 katlı 4 blok halinde yükseliyor ve 160 adet daireden meydana geliyor.

Pendik Yayatoria Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Pendik Yayatoria Evleri projesinde 1+1 daireler 65 m2, 2+1 daireler 99 m2 ile 102 m2, 3+1 daireler 121 m2 büyüklüğe sahip.

Yayatoria Evleri Pendik'te kapalı yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, fitness salonu gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Dünyanın en güzel şehri İstanbul’un yükselen değeri Pendik’te, huzur dolu bir yaşamın başladığı, teknolojiye ayak uydurduğu  kadar  tarihsel değerlerine de sahip çıkan ve gelecekteki değeri tartışılmaz bir kentten aldığımız ihamla birlikte sizleri ‘’Yaşamın Rengi’’ YAYATORIA ile buluşturmak istiyoruz. Unutmayalım ki renk tercihlerimiz, ruh halimizin birer yansımasıdır özünde.

Doğanın muazzam dengesini koruyarak kusursuz bir mimari yapısıyla hayata geçirdiğimiz YAYATORIA,  günümüzdeki yoğun çalışma temposu arasında rahat bir soluk alacağınız,  metropol yaşamın stresinden kaçış noktası düşüncesiyle inşa edilen, standart ve özel hizmetleriyle ayrıcalık kavramını somutlaştıran bir proje.

İstanbul Anadolu yakası Pendik’te Yayatorıa projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine sahip, kapalı yüzme havuzlu, Marmara Denizi ve Adalar manzaralı, E-5 ve Tem otoyollarına 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na  5 dakika uzalıktadır. Ayrıca çevrede pek çok üniversite eğitim kurumları, bölgenin en gözde alışveriş merkezleri viaport, pendorya ve neomarin bulunuyor.

Hayatın tamamını bir bütün olarak değerlendirdikten sonra tasarladığımız YAYATORIA’DA kalite ve konforu, renkleri, özenle harmanlayarak ev sahiplerine şık yaşam alanları sunuyor.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile