WESTSİDE İSTANBUL

West Side  İstanbul, üç yanını çevreleyen koru , E-5 ve metrobüse sıfır konumu ile çok özel bir lokasyonda...

Ortalama 10 katlı bloklardan oluşan, toplam 1152 dairenin yer aldığı West Side İstanbul, 1+0’dan 4+1’e, farklı yaşam tarzlarına uygun daire seçenekleriyle hayatın tam merkezinde. 

Üstelik, sabah sporunuza ev sahipliği yapacak bol oksijenli yemyeşil Beylikdüzü koru’suyla iç içe... 

West Side İstanbul; Bir proje, iki farkı tarz…
Tarzınız West Side Style mı yoksa West Side Station mı? İki farklı tarz,  iki farklı yaşam…  Ama her santimetresinde aynı kalite, aynı prestij!
1+ bir dünya; West Side Station
1+1 ve 1+0 dairelerden oluşan West Side Station, ayrı girişi ve ayrı sosyal tesisiyle birlikte tamamen kendine özgü dinamik bir dünya… E-5 Karayolu ve Metrobüs’e sıfır konumda olan West Side Station, şehrin tadını ayrıcalıklar içinde çıkarmak isteyen gençler ve en çok da ruhu hep genç kalanlar için…
Aile boyu konfor; West Side Style.

Farklı büyüklükte daire seçeneklerinin yemyeşil bir peyzaj düzeni içerisinde yer aldığı West Side Style’da ailenizin her ferdi için farklı bir ayrıcalık sizi bekliyor. Çocuklarınız bahçenin, oyun alanlarının tadını çıkarırken, siz fitness’ta, yüzme havuzunda ve tabii ki “ferah dairenizde” yaşadığınız her anı keyfe dönüştüreceksiniz

Siz, seçmiş olduğunuz dairenin keyfini yaşarken, çocuklarınız da onlar için tasarlanan bahçe ve oyun alanlarında eğlence dolu saatler geçiriyor.
 
West Side İstanbul, kapalı yüzme havuzundan tam donanımlı fitness centera, saunadan koşu ve yürüyüş parkurlarına, voleyboldan basketbol sahasına her daireye yetecek kapasitede kapalı otopark sistemiyle şehir hayatının tüm imkânlarını yeni evinize taşıyor.

7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi, uzman güvenlik ekibi, yangın ve duman alarmı, kapalı otoparklarda sprinkler yangın söndürme sistemi, daire içlerinde güvenlikle irtibat sağlayan görüntülü intercom sistemiyle de huzurunuzu koruma altına  alarak, hayatınızı kolaylaştırıyor.

 

İstanbul en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nün yeni projesi West Side İstanbul, Şahinler Holding’in arsası üzerinde inşaat sektörünün güçlü firmalarından Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz  ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat buluyor.

ŞAHİNLER HOLDİNG
Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin’in 1982 yılında Almanya’nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Türkiye’deki faaliyetine ise 1984 yılında başlamıştır.  

Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000’in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar, bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

UZMAN İNŞAAT
Türkiye’de sektörünün önderliğini yarım asırdan fazladır devam ettiren Uzman İnşaat,  farklı alanlarda üstün uzmanlık ve köklü deneyimi ile hizmet verirken, tamamladığı her yeni proje ile toplumsal yaşam kalitesini daha da iyileştirmeyi amaçlamaktadır.
Bu anlayışla,  kurumsal birikimimize her gün yeni değerler katıp, güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile ülke çapında saygın yapıları inşa ederek, Türkiye’de inşaat sektörünün  öncüsü olmayı sürdürmekteyiz.

BEYAZ İNŞAAT
Seyfi Beyaz ve Muzaffer Beyaz tarafından 1980’de temelleri atılan Beyaz İnşaat, aile bağları üzerine kurulan sağlam temeller üzerinde yükselmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana pek çok projenin altına gururla attığımız her “Beyaz İnşaat” imzası, sizlerin sayesinde ve sizlerle büyüyen bu ailenin “mutluluğa” attığı birer imza olarak şehrin siluetindeki yerini aldı.
Beylikdüzü’nden Bahçelievler’e, Bakırköy’den Avcılar’a kadar tamamladığımız ve devam eden birçok projemizle sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz.

MUTLU İNŞAAT
1974 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Mutlu İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiye'nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyor.
1988 yılından itibaren özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve altyapı projelerine başarıyla imza atan Mutlu İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde, giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.

MES TURKUAZ
Temeli 1980 yılında atılan Mes Şirketler Grubu, elektrolitik bakır tel üretimi ile imalat sektöründe ticaret hayatına başlamıştır.  Grup şirketlerinden MES-Turkuaz ise inşaat ve yatırım alanlarında faaliyet göstermekte olup İstanbul’da da alışveriş merkezleri (AVM) yatırımlarında bulunmaktadır.
Bakırköy Capacity-AVM,  Ümraniye’de Canpark, Basın Ekspres Yolun da Capital Tower ve Bayrampaşa’da Konut-AVM-Hastane  ortaklığı olan AVM yatırımlarından bazılarıdır

MES ŞİRKETLER GRUBU
1975 yılında iş dünyasına adımını atan MES Şirketler Grubu, ilk günkü heyecanını koruyarak ve yılların birikimiyle emin adımlarla yükselişini sürdürmektedir.

Merkezi İstanbul'da bulunan MES Şirketler Grubu, demir-çelik, madencilik-metal ve inşaat olmak üzere birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Yurtiçinde birçok önemli projeye imza atan MES Şirketler Grubu, yurtdışında da birçok ülkeyle ticari faaliyetlerini sürdürerek ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmektedir.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile