VALLE LACUS

Kendinizi tamamen özgür hissedeceğiniz yemyeşil bir bahçe, masmavi bir gökyüzü ve tatlı, ılık bir güneş içinizi ısıtacak. Akıllı ev konforunu yaşayacağınız otomasyon sistemi, buhar odasından saunaya ince düşünülmüş ayrıcalıkları, doğal gaza ihtiyaç duymayan çevreci ısıtma ve soğutma sistemi, su arıtmadan güvenliğe kadar her detayı, Valle Lacus dünyasını anlatmaya yetmiyor.

KLK İnşaat'ın Büyükçekmece'de kendine ait 110.000 m²lik bir alanda inşa ettiği Valle Lacus 44 lüks villadan oluşuyor. Proje, farklı dizaynı, işlevsel sosyal tesisi ve kişiye özel yaşam alanlarıyla hayata geçiyor.

BREEAM sertifikası ile ödüllendirileceği anı bekleyen vilalarda enerji ve ısıtma tasarruf sistemleri çevreci bir yaklaşım öne çıkıyor.

60 dönümlük bir arazide her biri 672 m²lik alana sahip villalar, 11 m² lik bir iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçesindeyse 72 m² lik ısıtmalı bir havuza sahip. İstanbul’a yepyeni bir bakış açısı sunan Valle Lacus, lüks ve konforu harmanlayarak müşterilerinin hizmetine sunuyor..

Proje Müellifleri

Mimari

Piramit Mimarlık, 1961 yılında Yüksek Mimar Turgut Toydemir tarafından İstanbul'da kurulmuştur.60'lı yıllarda konut projesi olarak çalışan Toydemir, daha sonraki dönemlerde endüstri binaları ve resmi yönetim yapılarını proje portföyüne katmıştır.

Yurt içinde ve dışında 'Eğitim, Sağlık, Spor, Sanayi, Turizm, Konaklama, Ticaret, Yönetim, Sosyal ve Kültürel Yapılar ile Çok Fonksiyonlu Yapılar' uzmanlık alanlarında, 700'ün üzerinde toplam 12.000.000 metre kare inşaat alanını kapsayan projeler tamamlamıştır.

Valle Lacus'ta Yaşam

Yanıbaşınızdaki Valla Lacus Lounge, size sunduklarıyla diğer bütün tesisleri kıskandırmasının yanı sıra misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz eksiksiz bir sosyal tesis.

Tenis kortlarını, açık ve kapalı yüzme havuzunu, fitness salonunu, buhar ve sauna odasını, mini sinema salonunu, çocuk oyun alanlarını ve Teras Restaurant’ı kusursuz bir mimariyle bir araya getiren Lounge, Valle Lacus’un tam ortasında adeta sosyal bir vaha olmaya şimdiden aday.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile