TÜRKBÜKÜ RESIDENCE
TÜRKBÜKÜ RESIDENCE
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

TÜRKBÜKÜ RESIDENCE

Z formundaki yapısıyla dikkat çeken Türkbükü Residence projesi metrobüs ve E-5'e yakın bir konumda yükseliyor. Projede stüdyo ve 1+1 daireler eşyalı olarak teslim edilecek. Türkbükü Residence'ta stüdyolar 500 TL'den, 1+1'ler 700 TL'den kiraya verilmesi bekleniyor. Projede 1+0 ve 1+1'ler için 2 yıl kira garantisi veriliyor.

 

Proje Hakkında

375 konutun bulunduğu Türkbükü Residence'ta 17 ticari ünite ve 25 home ofis yer alıyor. Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan Türkbükü Residence projesi sosyal alanlarıyla ev sahiplerinin her ihtiyacına cevap verecek. Projede 1+0 daireler 40 ila 43 metrekare, 1+1 daireler 67 ila 80 metrekare büyüklüğünde. Türkbükü Residence'taki stüdyo dairelerin tamamı satıldı.

 

Olanaklar

Site Özellikleri Açık yüzme havuzu  Çocuk oyun alanları  Fitness merkezi  Kapalı otopark  Kapalı yüzme havuzu  Sauna  Türk hamamı Bina Özellikleri Asansör  Hidrofor  Jeneratör  Sprinkler sistemi  Su Deposu  Yangın merdiveni  Yük asansörü Konut Özellikleri Balkon  Duşakabin  Isı pay ölçer  Merkezi ısıtma İnşaat Teknikleri Deprem yönetmeliğine uygun  Radye temel  Yalıtım yönetmeliğine uygun  Yapı denetimi yapılmış  Zemin etüdü yapılmış


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile