Teknik Yapı - UPTWİNS
Teknik Yapı - UPTWİNS
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

Teknik Yapı - UPTWİNS

Teknik Yapı olarak geleceğin yapılarını tasarlarken, mutluluk inşa etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden planlama ve yapım aşamasında her ayrıntıya büyük önem veriyoruz.

Uptwins Deluxe Residence işte bu detaylı çalışmanın sonucunda çıkan kusursuz bir Teknik Yapı eseri.

20 katlı 2 rezidanstan oluşan Uptwins Deluxe Residence, \%80 yeşil alanıyla ferah, yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı, çalışan bireylerin ihtiyaçlarına uygun çözümleriyle fonksiyonel ve sunduğu tüm ayrıcalıklarla elit bir yerleşim merkezi.

Dilerseniz stüdyo, dilerseniz 1+1 tipi her metrekarenin en efektif şekilde kullanıldığı rezidans daireleri… Tercihiniz ne olursa olsun hayatınız Uptwins Deluxe Residence ile bambaşka olacak.

 

Uzaklara gitmeden şehrin kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız…

Uptwins Deluxe Residence, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da yükseliyor. E5 ve TEM’e direkt bağlantısıyla alternatif ulaşım imkanı sağlıyor, Metrobüs ve yapılmakta olan Metro hattıyla da toplu taşımayı kullanarak dilediğiniz yere gidebilme imkanı sağlıyor. Bölgenin en büyük alışveriş merkezinin yanında olması ise evinizin farklı ihtiyaçlarını kolay yoldan sağlamanıza imkan tanıyor.

Modern hayatın tüm gereksinimlerinin hem elinizin hem de evinizin altında olmasını istiyorsanız…

Artık zaman herkes için çok değerli. İşte bu yüzden, Uptwins Deluxe Residence hayatınızı kolaylaştıracak, boş vakitlerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak her türlü gereksinimi fazlasıyla sunuyor.

Uptwins Residence’ın eksiksiz yaşam konsepti sayesinde iş çıkışı Fitness Center’da sporunuzu yapabilir, steam room ya da saunada günün yorgunluğunu atabilir, kışın kapalı, yazın ise açık yüzme havuzunda kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz.

Ayrıca kendinize daha çok zaman ayırabilmeniz için temizlik hizmetleri, Laundry & Kuru Temizleme, Vale Parking gibi birçok ayrıcalıklı hizmet… Hepsi Uptwins Deluxe Residence’ın benzersiz dünyasında sizi bekliyor.

 

Sadece özel hayatınıza değil işinize de yarayan bir ev arıyorsanız

İşimiz hayatımızın bir parçası; zamanımızın da önemli bir paydası.

Özgün mimarisinden, sosyal tesislerine kadar tüm ayrıntıları çalışan bireylerin yaşam hızına ayak uydurmak, hayatlarına konfor katmak için tasarlanmış Uptwins Deluxe Residence, iş hayatınıza keyif katacak çözümleriyle de fark yaratıyor.

İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz lüks toplantı odaları, işinizle ilgili ya da özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 360° manzaralı lounge alanları, Uptwins Deluxe Residence’ı bu alanda da benzersiz kılıyor.

 

Uptwins Deluxe Residence’ın eksiksiz yaşam konsepti

Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness Center

Sauna

Steam Room

Basketbol Sahası

Çocuk Oyun alanları

Temizlik Hizmetleri

Laundry & Kuru Temizleme

Business Lounge

Toplantı Odaları

Vale Parking

Her Daireye Özel Kapalı Otopark Alanı

7/24 Güvenlik

 

Değerini Bilenlere Özel; Uptwins Deluxe Residence

Uptwins Deluxe Residence daireleri, modern yaşam tarzını tercih edenler, azla yetinmeyenler ve geleceğe yatırım yapmak isteyenler için özel tasarlandı.

Modern yaşam tarzının tüm sosyal olanaklarla uyumlu bir şekilde bünyesinde bulunduran Uptwins Deluxe Residence, Kartal’daki değişimin dinamosu haline gelen Teknik Yapı’nın bölgedeki dördüncü projesi oldu. Her zaman olduğu gibi yeşil olgusunu ön planda tutan Teknik Yapı, Uptwins projesinin de yüzde 80’ini yeşil alana ayırdı.

Uphill Court Ataşehir ve Bahçeşehir’den sonra Kartal’da gerçekleştirilen UpLife Park, Uprise Elite ve UpCity ile büyüyen ‘UP’ zincirinin en son halkası Uptwins Deluxe Residence oldu. UP serisinin altıncı halkası Uptwins Deluxe Residence, geleceğin modern ticaret ve yerleşim merkezi yolunda hızla ilerleyen Kartal’da homeoffice olarak kullanmak isteyenler ile tasarruflarını gayrimenkulde değerlendirmek isteyen yatırımcılar için fırsat sunuyor.

Teknik Yapı kalitesinden ve güvenliğinden ödün verilmeden gerçekleştirilen Uptwins Deluxe Residence projesi, emsallerine göre prim avantajına sahip.

 

Azla Yetinmeyenlerin Tercihi Olacak

Spor olanakları, business lounge ve toplantı hizmetleri, 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmetleri, kapalı otopark, yeşil alan, kolay ulaşım, yüksek kalite, alışveriş merkezine yakınlık gibi tüm olanakların bir arada olması Uptwins Deluxe Residence'ı azla yetinmeyenlerin tercihi yapacak. Sosyal aktiviteler arasında Teknik Yapı’nın standartlaşan açık havuz yer alacak. Ayrıca blokların altında kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, yarım basketbol sahası site sakinlerinin kullanımına açık olacak. Yine Teknik Yapı standardı olan kapalı otoparklarda tüm stüdyo, 1+1 tipi v e 2+1 tipi dairelere ait özel araç park yeri tahsis edilecek. İnşaatına Ağustos 2009’da başlanan Uptwins Deluxe Residence’ın Eylül 2011’de tamamlanması planlanıyor.

 

Beyaz yakalıların yoğun talebi

Avukatlardan ve bölgede faaliyet gösteren firmalardan talep var. Adliye sarayının yakınında olması nedeniyle avukatlardan ve şehir dışından veya yurtdışından gelen konuklarını ağırlamak için misafir evi yapmak isteyen büyük firmalara hitap eden Uptwins’de stüdyo tipi dairelere ağırlık verildi. Tüm daireler, gerektiğinde Business Center, gerektiğinde homeoffice şeklinde kullanılabilecek teknik alt yapıya sahip olarak tasarlandı.

Uptwins Deluxe Residence projesinde residence hizmetleri, mutlaka yer alacak. Her bloğun tepesinde toplantı odaları olacak. İsteyen daire sahipleri randevu alarak toplantılarını buralarda gerçekleştirebilecek. Ayrıca blokların altında residence hizmetlerini destekleyici mağazalar olacak. Kuru temizleme, kuaför, snack bar, vale parking ve butik restoran gibi mağazalar, kat maliklerine hizmet verecek.

 

1+1 tipi daireler ağırlıkta

Yaklaşık 13 dönümlük bir arsa içinde yükselecek olan Uptwins Deluxe Residence, iki yüksek blok ve tek katlı ticaret merkezinden oluşacak. Üç ayrı daire tipinden oluşan Uptwins Deluxe Residence bloklarında büyüklüğü 38,71 m² ile 128,92 m² arasında değişen toplam 312 daire bulunacak. Buna ek olarak projede biri büyük olmak üzere toplam 19 ticari birim yer alacak. Hizmet ve alışveriş mağazası olarak faaliyet göstermesi beklenen 18 adet ticari birimlerin büyüklüğü 38,26 – 94,00 metrekare arasında değişirken, büyük ticari birim 427,83 metrekare olarak kiraya verilecek.

2 bodrum, zemin ve 17 normal kattan oluşan ve yaklaşık 60 metre yüksekliğindeki iki blokta bulunan dairelerin 240 tanesi 1+1, 60 tanesi stüdyo ve 12 tanesi ise 2+1 tipinde olacak. Stüdyo dairelerin büyüklüğü 38,71m²-55,47m² arasında, 1+1 tipi dairelerin büyüklüğü 55,47m²-56,59m² arasında değişirken, 2+1 tipi daireler ise 112,33 m² – 128,92 m² arasında olacak. 


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile