Teknik YAPI - UPCİTY RESİDENCE
Teknik YAPI - UPCİTY RESİDENCE
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

Teknik YAPI - UPCİTY RESİDENCE

Upcity, İstanbul’un yeni ve modern yerleşim merkezlerinden Kartal Uğur Mumcu’nun tam ortasında, Anadolu yakasının oksijen deposu Aydos Ormanları’nın yanında yükseliyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek Upcity Flats, bölgenin en büyük, en kapsamlı alışveriş merkezi Upcity Center ve son olarak konforlu yaşamın yeni adresi Upcity Residence’tan oluşan bu yeni yaşam merkezi, 36 yılı aşan Teknik Yapı güvencesiyle beğeninize sunuluyor.

 

Küçük ama eksiksiz bir şehir gibi...

Sadece yemyeşil doğaya değil Tem ve E5’e bağlantılarıyla şehir merkezine de çok yakın olan Upcity, şehirden çok uzaklara kaçmadan stresten kaçabilmenizi sağlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na birkaç dakika mesafede bulunan Upcity projesi, sık sık seyahate çıkanlar için de oldukça avantajlı bir konumda.

İçerisinde bölgenin ilk rezidansını, ilk alışveriş merkezini barındırması dışında birçok öncü özelliğe sahip Upcity projesi, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler, kapalı otopark ve yüzme havuzu gibi artılarıyla da fark yaratıyor.

Konut, rezidans, alışveriş merkezi ve kaliteli bir yaşam için gereken sosyal-sportif tüm tesisleriyle adeta küçük bir şehir özelliği taşıyan Upcity, size harika bir yaşamın kapılarını açıyor.

Teknik Yapı’nın alışılagelmiş yüksek standartlarıyla inşa ettiği Upcity Residence, mimari güzelliğini kusursuz konfor anlayışıyla taçlandırıyor. Kaliteli bir yaşam için kaliteli malzemelerin kullanıldığı Upcity Residence’ta yer karolarından mutfak cihazlarına her şey özenle seçildi. 2 blok halinde, farklı ihtiyaçlara uygun dairelerden oluşan Upcity Residence, yeni bir yuva ya da modern bir ofis hayali kuran herkese kapısını açıyor.

 

Hayata zaman ayırmak için…

Günümüzde zaman hiç olmadığı kadar değerli. Yoğun iş hayatından uzaklaşmak, spor ve diğer aktivitelere zaman ayırmak da bir o kadar zor. Neyse ki Upcity Residence’ta sizi mutlu edecek her şey fazlasıyla var. Spor tesisleri, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, Upcity Residence’nin sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı…

Dahası sanki 5 yıldızlı bir oteldeymişsiniz gibi rahat etmeniz için concierge hizmetleri, kapalı otopark, temizlik ve tamirat birimleri…

 

Upcity Residence ayrıcalıkları:

Açık yüzme havuzu

Fitness Center

Basketbol sahası

Çok yönlü spor sahaları

Aeorobik salonu

Masa tenisi

Sauna

Çocuk oyun alanları

Site lokali, TV odası

Temizlik hizmetleri

Laundry & kuru temizleme

Business Lounge

Toplantı odaları

Her daireye özel kapalı otopark alanı

7/24 güvenlik

 

Ekonomik Rezidans yaşamı

Teknik Yapı, Uğur Mumcu’da yüksek kaliteye doğru alınan yolda değişimin üçüncü adımını attı. Uğur Mumcu’ya Bağdat Caddesi kalitesindeki daire ve yaşam alanı ile Akmerkez gibi alışveriş merkezini taşıyan Teknik Yapı, şimdi de rezidans yaşam tarzını sunuyor. Uğur Mumcu bölgesinin ilk rezidans yaşamını sunan UpCity Residence projesi, yapımı Ocak 2009’da başlanan UpCity Flats Flats’ı taçlandıracak bir proje olacak. Erişilebilir fiyat seviyesi ve prim potansiyeline sahip olan Upcity Residence, toplam 281 daireden oluşuyor.

 

Müşteriler örnek daireye bakarak karar verecekler

satışa çıkmadan örnek dairesi hazırlanan Upcity Residence, müşterilerin karar verme süreci açısından önemli bir adım attı. Örnek dairede yer alacak tüm donatılar ve malzemeler, projede yer alan dairelerdekilerle birebir aynı olacak.

Kadıköy ve Ataşehir’deki lüks olarak tanımladığımız hizmetlerin aynısı, Uğur Mumcu’daki UpCity Residence projesinde de sunulacak. Kat sahipleri sadece aldıkları hizmetlerin bedelini ödeyecek.

Kartal bölgesi ve civarındaki beyaz ve mavi yakalı üst düzey yöneticilere, dairelerini homeoffice olarak kullanmak isteyenlere ve genç çiftlere hitap edecek olan UpCity Residence projesi, aynı bölgede yer alan sanayi kuruluşlarının ve holdinglerin misafir evi olarak kullanılmasına müsait olacak.

 

Yeşil dokuyu pencerenizin kenarına getiriyor

Toplam 11.378 m² alana sahip UpCity Residence projesindeki toplam inşaat alanı ise 36.000 m² civarında olacak. Toplam arsanın yüzde 80’i, yani 9.132 m²’lik bölümü yeşil alana ayrılırken rezidans olarak planlanan iki blok sadece 1.617 m²’lik alan üzerinde yükselecek. Söz konusu toplam arsa alanı üzerinde ayrıca 470 m² ticaret alanı yer alacak. Aydos Ormanı’nın eteğinde yer alacak projenin yeşil alan olarak ayrılacak kısımlarda 159 m²’lik açık havuz ile basket, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ile birlikte spor alanları olacak.

Teknik Yapı’nın son yıllarda gerçekleştirdiği rezidans projelerindeki birçok hizmet ve sosyal aktivite imkanı UpCity Residence projesinde de sunulacak. Bu kapsamda projede yer alacak olan sauna, toplantı odası, revir, masaj odası, fitness, aerobik, aletli jimnastik, masa tenisi gibi sosyal aktiviteler ise blokların altında yer alacak.

 

Teknik Yapı kalitesi kullanılan malzemeye yansıyacak

UpCity Residence projesinde kullanılacak malzemeler, Teknik Yapı’nın Bağdat Caddesi ve Ataşehir’deki projelerinde kaliteyi yansıtacak. Kalite bakımından pahalı sayılabilecek söz konusu markalı malzemeler, Teknik Yapı’nın toplu alım ve peşin alımlarda sağladığı avantajlarla kat sahiplerine yansıtılacak. Ayrıca UpCity Residence’da standart olarak yer alacak ankastre ürünlerden ocak, fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz için Ariston veya muadili marka tercih edilecek. Eviye ise Franke, TEKA veya muadili marka olacak.

Projede yer alacak toplam 281 dairenin tipi; stüdyo, 1 + 1 ve 2 + 1 şeklinde olacak. Daire tiplerine göre dağılım ise 48 adet stüdyo, 179 adet 1 + 1 ve 54 adet 2 + 1 şeklinde sunulacak. Projede ayrıca büyüklükleri 52,50 ile 232,00 metrekare arasında değişen 6 farklı tipte ticari birim yer alacak. 


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile