Teknik Yapı - DELUXİA PALACE
Teknik Yapı - DELUXİA PALACE
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

Teknik Yapı - DELUXİA PALACE

Teknik Yapı, 2010’a toplam 702 daireden oluşan Deluxia projesinin satışı ile başlıyor. Batı Ataşehir’deki son büyük arazide gerçekleştirilecek olan Deluxia projesi, 482 dairelik Deluxia Palace ve 220 dairelik Deluxia Suites’den oluşacak.  Batı Ataşehir bölgesine Uphill Court projesi ile farklı bir tanım getiren Teknik Yapı, Deluxia’nın erişilebilir fiyatlarla yüksek kaliteye sahip olacağını ispat edecek.

 

Lüks kavramını bir kademe daha artıran Deluxia projesindeki başlangıç fiyatları erişilebilir seviyede olacak. Proje, Teknik Yapı’nın imzası haline gelen modernize edilmiş neo klasik çizgileri taşıyacak. Farklılığı sadece mimari tasarımda değil sunulacak hizmet ve kullanılacak malzeme kalitesinde de olacak.

 

Yüksek kalite ve hizmeti tanıyan veya arayan genç çiftler, beyaz ve mavi yakalı yöneticiler, gelecek için risksiz yatırım aracı arayanlar, Deluxia projesinin müşteri kitlesi arasında yer alacak.

 

Ataşehir’deki son büyük proje olarak dikkati çeken Deluxia Palace’ın en önemli farklılıklarından biri birbirinin görüntüsünü kesecek binaları ortadan kaldıran bir konut projesi olması. Ancak Teknik Yapı’nın diğer projelerinde olduğu gibi bu projede de Teknik Yapı’nın imzası haline gelen çizgiler değişmeyecek. Projenin diğer önemli albenisi ise müşterilerine sunduğu farklı bir yaşam konsepti olacak. Daire sahipleri, projenin kapısından içeri girdikleri andan itibaren kendilerini tamamen özel hissettirecek hizmetler sunan yeni bir yaşam standartları ile baş başa olacak. Site güvenliğinden çamaşırhanesine, lobi hizmetinden her türlü spor faaliyetlerine, kat hizmetlilerinden kişisel bakım ünitelerine kadar 5 yıldızlı otellerde yer alan hizmetler yer alacak. Deluixa’da yaşayacak yaşlılar ve engellilerin yaşam alanlarının her noktasına ulaşabileceği alt yapı da en ince detayına kadar düşünüldü.

 

Deluxia Palace saray ihtişamıyla yükselecek

Ataşehir’in son konut alanı olarak bilinen arazide farklı mimari yapısıyla boy gösterecek olan Deluxia Palace’ta; standartlaşan yeşil alan konsepti su objesi ile bütünleşerek dinamizm kazandıracak. Deluxia’da Palace, tek bloktan oluşan 19 katlı ihtişamlı bir bina ve 8 ticari birimden olacak. Projenin etrafında büyüklüğü 37 ile 160 metrekare arasında değişen 5 adet gölet yer alacak ve bu göletlerde günün belirli saatlerinde su gösterilerine sahne olacak.

 

Daire sahiplerine daha iyi sosyal yaşam imkanı sağlamak için her türlü spor ve dinlenme olanağının sağlandığı Deluxia Palace’ta açık alanlarda güneşlenme platformu hariç yaklaşık 300 m² büyüklüğündeki açık yüzme havuzu, çocuk oyun sahası, çocuk kulübü, yarım basket sahası, yürüyüş ve koşu parkuru, site lokali bünyesinde barındıracak. Deluxia Palace’ın sosyal tesislerinde TV odası, kütüphane, toplantı odası, alt katlarda ise sauna, fitness center, step/aerobik/plates merkezi, vitamin bar, dinlenme odaları, buhar odası, Türk Hamamı, masaj odaları ve elips şeklindeki 106 m² büyüklüğünde bir kapalı havuz yer alacak. Teknik Yapı projelerinde standart hale gelen ve toplam 559 araçlık kapasitesi olan kapalı otoparkta 1+1, 2+1 tipi daireler için 1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 4+1 daireler için 2 araçlık otopark alanı yer alacak.

 

Lüks ve konforlu minimal yaşam için Deluxia Suites

Minimal yaşam tarzının benimseyen, fakat bunun yanı sıra lüks ve konforlu yaşam tarzı isteyenlerin stüdyo ve 1+1 tipi daire taleplerini cevap verecek olan Deluxia Suites’in satışı daha sonra yapılacak. Deluxia Palace ile sinerji oluşturan ve aynı hizmet kalitesini sunan Deluxia Suites’in kapalı mekanlarında 120 metrekarelik kapalı yüzme havuzu, fitness, kafeterya, sauna, buhar odası, step/aerobik/plates merkezi yer alacak. Deluxia Suites maliklerinin günlük tüketim ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik mağazaların hizmet verebilmesi için de üç ayrı cephede konuşlandırılan ve büyüklükleri 240 ile 350 metrekare arasında değişen üç ticari birim bulunacak. Her daire için bir adet kapalı otopark alanının tahsis edildiği Deluxia Suites’de bir adet de açık yüzme havuzu olacak.

 

Deluxia’da yer alan tüm daireler ile 10 ticari birimin gerek home office gerekse yaşamak amaçlı her türlü teknolojik alt yapıya sahip olacak. En iyi yaşam olanakları sunan akılcı bina Deluxia, akıllı daireye sahip olmak isteyenler için her türlü teknolojik alt yapıya sahip olacak.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile