SİLTAŞ TERAS PARK

Siltaş Teras Park, Pendik Kurtköy'de 9000 m² arazi üzerine 6 blok 82 daire olarak tasarlanmıştır. Projenin tasarım aşamasında sakin bir aile ortamı isteyenler için yaşam formatı planlanmıştır. Aynı alanda daha fazla daire yapılabilecekken geniş ve ferah daireler planlanmıştır. Butik ve nezih bir yaşam konsepti hazırlanmıştır.

Siltaş Teras Park arazi konumu olarak kurtköye hakim bir tepede asla önü kapanmayacak manzarası ile adeta 'teras' konforu suncaktır. Siltaş Teras Park'da bloklar birbirinin önünü kapatmayacak açık hilal şeklinde planlanmış bu haliylede bütün diare sahipleri peyzaja ve önü açık olan manzaraya bakacaktır.

Siltaş Teras Park'ta sosyal hayat için ve sağlıklı bir yaşam için kapalı havuz, fitness salonu, sauna; yürüme alanları, kafeterya ve seçkin peyzajı ile açık havada oturma ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Siz dinlenirken çocuklarınızın da eğlenebilmesi için çocuk oyun alanları vardır.

Siltaş Teras Park'ta güvenliğiniz için tam donanımlı özel güvenlik ve araçlarınız için kapalı otopark bulunmaktadır.

Siltaş Teras Park'ta diarelerde akıllı ev altyapısı hazırlanmakta ve dileyen diare sahipleri akıllı ev sistemini kullanabileceklerdir. Siltaş Teras Park 'ta yeni evinize geçerken mutfaklarınıza dünyaca ünlü 'Franke' marka ankastre ürünler süsleyecektir.

LOKASYON

Hayata Yakın Olun

Siltaş Teras Park'ta hayat da yolunda, ihtiyaçlarınız da!

Eğlence, eğitim, sağlık ve alışveriş merkezleri evinize birkaç dakika;

E-5, TEM, sahil yolu, Marmaray, Metro, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Pendik Vapur İskelesi gibi ulaşım alternatifleriyle bütün şehir yanı başınızda.

Detaylı bilgi almak için 444 02 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile