SELEN VADİ KONAKLARI
SELEN VADİ KONAKLARI
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

SELEN VADİ KONAKLARI

BİZİM İÇİN, ÖNCE SİZ...

Yeşilin tonları ile tanışmaya ne dersiniz? Aradığınız her şey beklentilerinizin ötesinde…

Eks İstanbul Yapı Taah. San. ve Tic. A.Ş. tarafından Bodrum'un incisi Güllük'te bir şaheser.

Sadelik ve estetik, konforla buluşuyor. Bodrum'un eşsiz manzarasında 360 derecelik panoramik manzaranızı sadece mavi ve yeşil ile süsleyin. İnce bir zevkle tasarlanan dairelerde konforun keyfini sürün. Mutluluk ve huzur artık kapınızda. Uçsuz bucaksız deniz manzarasında mutluluğu doyasıya yaşayın. Aynı anda evinizin içine kadar gelen Bodrum çiçekleri ve yeşili doyasıya evinizde yaşayın.

Doğa ve denizin bütünlüğü ile yeşil ve mavinin mükemmel uyumunu deniz ile birlikte evinizde yaşayın. Proje mimarı EREN TALU ile modern mimariyi yakından tanıyın. Aileniz ile beraber konforun keyfini sürebileceğiniz en mükemmel adres Bodrum Selen Vadi Konakları!

Bugünün düşlerinde yarının gerçeğinde bir eviniz olsun. Bodrum'un eşsiz manzarasında arkanızda yemyeşil bir orman, önünüzde ışıl ışıl deniz manzarası ile Selen Vadi Konakları sizi bekliyor.

Villalar : 324 m2

Villalar, bahçe, orta ve teras kat olarak 3 katlıdır. Sitenin kendine ait otoparkı, villaların ise özel otoparkı mevcuttur.

SOSYAL OLANAKLAR

ARADIĞINIZ HER ŞEY, BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE ...

Bodrum' da denize nazır bir arsada yapılan projede helikopter pisti, evcil hayvan oteli, yüzme havuzu yer alacak. Kapalı ve açık otoparkların yanı sıra özel havuzların bulunacağı villalarda asansör de bulunacak.

İç dekorasyonunun da Eren Talu tarafından yapılacağı projede tüm malzemeler özel olarak kullanılacak ve konutlar alıcıların talepleri doğrultusunda dekore edilecek.

KONUM

Havalimanı 9 dk

Denize 300 metre, arabayla 1 dk.

Hastaneye 1 dk.

Süpermarkete 1 dk.

Vita Golf Club'a 8 dk.

Panaromik deniz manzarası


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile