SARIYER PANAROMA LIFE
SARIYER PANAROMA LIFE
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

SARIYER PANAROMA LIFE

Neden Panaroma Life?

Panaroma Life, Koç Üniversitesi’nin yakınında, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen yanı başında yükseliyor. 6 bloktan oluşan site, 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Modern hayatın tüm detaylarını içinde barındıran Panaroma Life’da evler tamamen full eşyalı olarak teslim edilmektedir. Açık ve kapalı otoparkları, akıllı ev teknolojisi, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, banka, eczane, fastfood restoranları ve profesyonel yönetim hizmetiyle yemyeşil orman içinde 24 saat yaşayan bir site olarak inşa edilen Panaroma Life, Koç Üniversitesi, İ.T.Ü Ayazağa yerleşkesi öğrencilerine, yatırımcılara, Maslak ve çevresindeki genç yönetici ve çalışanlara benzersiz bir fırsat sunuyor.        

Akıllı ev teknolojisi

Panaroma Life yüksek inşaat kalitesi ve akıllı ev teknolojisi sistemine göre tasarlanmıştır. 

24 Saat güvenlik

Yüksek güvenlik donanımıyla kusursuz bir hizmet sunulmaktadır.

VRF- Soğutma ve klima teknolojisi 

Yaz sıcaklarından etkilenmeden konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

BİZ NEREDEYİZ?

Panaroma Life, Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Zekeriyaköy Mahallesi, Koç Üniversitesi yakınında, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen bitişiğindedir. Ayrıca projenin Garipçe Köyü yolu üzerinde olması nedeniyle Garipçe-Poyrazköy hattında yapılmakta olan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna 4-5 km mesafede bulunmaktadır.

Merkezin merkezindesiniz...

Panaroma Life, Sarıyer’e 7 dk., Maslak’a 10 dk., Levent’e 15 dk., FSM Köprüsü’ne 15 dk., Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dk., İstinyepark’a 15 dk., Acıbadem Hastanesi’ne 10 dk., Çavuşbaşı Tüneli’ne 5 dk. ulaşım mesafesiyle şehrin merkezi noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.      

Detaylı bilgi almak için 444 41 03 numaralı telefonları arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile