ROYAL BLUE YALOVA

Proje Teslim Tarihi : Projenin 2015 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Yeşille mavinin her noktada kucaklaştığı eşsiz doğası , tarihi geçmişi ve modern yapılanmasıyla yaşansın diye sunulan bir armağandır bizim için Yalova.

Tüm konukların gönül rahatlığıyla mutlu şekilde yaşamasını sağlamak üzere projelendirdiğimiz, modern yaşamın tüm sosyal imkanlarını sunan Royal Blue Yalova'yı hayata geçiriyoruz.

İlk ve son aşkımız Yalova'dan aldığımız güçle bize ve Yalova'da yeni bir yaşam tarzı yaratacak olan projemize inanan herkese sonsuz teşekkürler.

PROJE

Toplam 53.000 metrekarelik arazi üzerinde, 31.850 metrekarelik yeşil alanlara ayrılırken, yapılaşma için sadece 21.150 metrekarelik bir alan kullanıldı.

876 m2 açık yetişkin havuzu
125 m2 açık çocuk havuzu
215 m2 kapalı havuz
6500 m2 açık spor ve oyun alanı
1500 m2 kapalı spor alanı
850 m2 ticari tesis alanı

Burada sağlam temeller üzerine kurulu bir hayata başlayacaksınız!

Royal Blue projesinde, açık ve kapalı alanlarda zengin spor olanakları, sosyal tesisler, yeraltı otoparkları, helikopter pisti gibi görünen ayrıcalıkların yanı sıra, üzerinde hassasiyetle durduğumuz depreme dayanıklılık konusunda, İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından onaylanmış, özel zemin etüdü ve kazık çalışmaları bulunuyor.


SOSYAL ALANLAR

CLUB ROYAL / İLK KEZ BİR SİTEDE KAPALI FİTNESS SALONU

Yalova'da bir ilk

Kendi spor salonunuz evinizin altında!

Yalova'da ilk defa bir sitenin içinde kapalı Fitness salonu yer alıyor. Evden uzaklaşmanıza hiç gerek kalmadan sporunuzu yapacak, SPA merkezi, sauna ve kapalı yüzme havuzunda rahat rahat yorgunluğunuzu atacaksınız. Ayrıca çocuklarınız için çocuk kulübü her an hizmetinizde!

CAFE ROYAL / DENİZ MANZARASINDA BENZERSİZ BİR LEZZET VE KEYİF

150 kişi kapasiteli restorantımızın özel plajında günbatımını izlerken yenen akşam yemeğinin keyfi ise size hiçbir yerde yaşayamayacağınız farklı duygular tattırıyor.

ÇARŞI ROYAL / İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HERŞEY ELİNİZİN ALTINDA

Royal Blue'da keyifli bir yaşam için her ihtiyacınız elinizin altında.

Marketiniz, pastahaneniz, fast food alanınız, kuaförünüz ve kuru temizlemecniz sitemizin giriş bölümünde hizmet verecektir. Üstelik evinizdeki ücretsiz görüntülü telefon hattınızdan siparişlerinizi verebilir ve her ihtiyacınızı evinize teslim ettirebilirsiniz.

KIDS CLUB ROYAL / ÇOCUKLARINIZ İÇİN EĞİTİM VE EĞLENCE

Royal Blue'da bütün çocuklar çok mutlu!

Çocukların mutluluğu bütün ailenin mutluluğu demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Kids Club Royal sizin ve ailenizin her zaman hizmetinizde. İster spor yaparken çocuğunuzun hoşça vakit geçirmesini sağlayacak, isterseniz sosyal hayatınızda size destek verecek, güvenli ellere çocuğunuzu teslim ederek kendinize vakit ayırabileceksiniz.

AÇIK SPOR ALANLARI / TÜM SPOR TÜRLERİ İÇİN SINIRSIZ OLANAKLAR

Burada herkes için bolca sosyal alan var!

Royal Blue'da bir yaşam için, her mevsim ve her ihtiyaca uygun toplamda 6500 metrekarelik spor ve oyun alanları yarattık. Açık alanlarda yüzme havuzunun yanı sıra futbol, basketbol, voleybol sahaları ve tenis kortları spor tutkunlarını bekliyor.

HAVUZLAR / TÜM SPOR TÜRLERİ İÇİN SINIRSIZ OLANAKLAR

Burada var demek için değil, yüzmek için havuzlar var!

Yemyeşil bir bahçenin ortasında herkesin rahatça yüzebileceği 876 metrekarelik açık havuz alanı, 125 metrekarelik çocuk havuzu, güneşlenme alanları ve havuz barı, ailenizle birlikte rahatça vakit geçirmeniz için düşünüldü.

PLAJ / DENİZE SÖZDE DEĞİL, ÖZDE SIFIR!

Burada 205 metre uzunluğunda, size özel bir sahil var!

Denize doğru yürüyüş yapabileceğiniz uzun, ahşap iskelesi, masmavi denizi, doğal kum plajı, şezlongu, şemsiyesi, çeşitli su sporları ve yürüyüş yoluyla dört mevsim tadını çıkaracağınız bir sahilin yanında oturacaksınız.

Detaylı bilgi almak için 444 77 20 veya 0226 812 88 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile