POİNT BORNOVA

23 bin m²lik bir alana yayılan Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 578 konut, eğlence ve çalışma öğelerinin bulunduğu yaşam alanlarından meydana geliyor. “Yaşam-Eğlence-Spor-Alışveriş” deneyimlerini İzmir’de ilk kez bir araya getiren proje, 1+0 (Stüdyo), 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan rezidans seçenekleri ile farklı yaşam tarzına sahip İzmirliler’e çok sayıda seçenek sunuyor. “Deniz, doğa ve şehir” temalarını vurgulayan ferah, dinamik ve farklı iç sokakları ile 7 gün 24 saat yaşayan proje, ziyaretçilerin alışveriş sonunda yorgunluğunu atabilecekleri açık teras ve manzaralı kafe/restoranlarıyla dikkat çekiyor.

lışveriş ve eğlence merkezi; 12 sinema salonu, sanatsal ve kültürel faaliyetleri ve günlük hayattaki tüm ihtiyaçlara cevap veren çok özel alanlarıyla İzmirlilerin sosyal hayatına renk getirecek. İzmir'in ve bölgenin ilk eğitsel eğlence ve aktivite merkezi olma özelliğine sahip Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, interaktif ve uygulamalı eğitimleriyle çocukların eğlenirken öğrenecekleri, öğrenirken kendilerini geliştirebilecekleri bir anlayış sunuyor.

Point Bornova’da ayrıca 2000 m2 Fitness/Spa merkezi ve açık havuz bulunuyor

50 bin m²de, 160’dan fazla kiralanabilir ticari alana sahip Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerin daha önce İzmir'de yer almamış markalarla buluştuğu benzersiz bir nokta olacak.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile