NUVO DRAGOS

Sosyal İmkanlar

Projede yürüyüş parkurları, özel peyzajlı gölet ve yeşil alanlar bulunuyor. Ayrıca  424 m²  açık yüzme havuzu,  232m²  kapalı yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, fitness center,  24 saat güvenlik, çocuk oyun alanları ve vitamin bar gibi pek çok sosyal imkan da projede yer alıyor.

 

Görüntü kirliliğini engellemek ve daha fazla yeşil alan yaratmak amacıyla otoparkların tamamen kapalı planlandığı Nuvo Dragos’ta projenin \%75 gibi geniş ve önemli bir bölümü yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmıştır. Bu sayede 2+1 ve 3+1 dairelere 2 araçlık, 1+1 dairelere 1 araçlık  tahsisli kapalı otopark imkanı sağlanıyor.

 

 

Nuvo Dragos   farklı ve modern mimari tasarım ile yapılmaktadır.

Bloklar betonerme karkas olup, konvansiyonel kalıp sistemi, yapı temelleri radye temel sistemleri kullanılarak inşa edilmektedir.

 

 

Proje Genel Bilgileri;

Özderici GYO’nun yeni projesi  Nuvo Dragos,  İstanbul’un en önemli yerleşim birimlerinden  Maltepe’de Tugay Yolu Caddesi üzerinde,  mülkiyeti  kendisine ait olan eski  Singer fabrikasının bulunduğu brüt   52.000 m² arsada yükseliyor.

 

E-5 Karayolunun deniz tarafında, CarrefourSA  Maltepepark  AVM’nin hemen yanında inşa edilen Nuvo Dragos,  farklı modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ile şehrin merkezinde,  adalar ve deniz manzarası  ile iç içe yaşama imkanı sunuyor.  Nuvo Dragos Projesinde 66 m² ile 219 m² arasında dileyene konut, dileyene rezidans  ve home ofis seçenekli   999 adet  1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri yer almaktadır.

 

Ödenmiş  sermayesi  100.000.000 TL olan Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın hisse senetleri  İMKB’de işlem görmektedir.  Özderici GYO,  Nuvo Dragos Projesini  tamamen kendi öz kaynakları ile finanse etmektedir.

 

Konut Seçenekleri;

Dileyene ev, dileyene ev-ofis seçeneği,

1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire tiplerinin yer aldığı projede her türlü ihtiyaca ve büyüklüğe göre konut seçenekleri bulunuyor.

 

Projede dileyene rezidans ve ev-ofis kullanımlı  konutlar da yer alıyor. Rezidans A Blokta belirli katlarda yer alan konutlar ev-ofis amaçlı kullanılabiliyor.  Ayrıca ev-ofis kullanımına sahip konutlara asistanlık ve sekreterya hizmetleri gibi  ofis hizmetleri  verilebiliyor.

 

Konut amaçlı kullanılacak diğer bloklarda ise daire sahipleri istedikleri  taktirde yaşamı kolaylaştıracak residence hizmetlerinden  yararlanma imkanına sahip olabilecekler.

 

Projede daireler tamamen bitmiş ve içlerinde 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak teslim edilecek.

 

 

Farklı ve Modern Mimari Özellikleri

Nuvo Dragos Projesi  farklı, hareketli  ve modern mimari ile tasarlanmıştır. Tüm blok girişlerinde  yüksek tavanlı ferah ve aydınlık lobi alanları oluşturulmuştur.  Ayrıca projede balkon ve teraslı daireler de planlanmıştır.

 

3.5 metre kat yükseliği

Farklı ve modern mimarisi sayesinde tüm konutlarda ferahlığı arttırmak adına planlanan 3,50 ve 3,15 metrelik  kat yüksekliği  dairelerin aydınlık ve daha geniş algılanmasını sağlamakta, psikolojik olarak da huzur ve ferahlık vermektedir. 

 

Adalar ve Deniz Manzaralı  Seyir Terasları

Projenin deniz ve adalar manzarasına yakınlığı sebebi ile  B-C-D Blokların 15. katlarında toplam 600 m²   6 adet seyir  terası tasarlanmıştır. Ortak kullanımlı seyir terasları sayesinde tüm daire sakinleri adaların eşsiz manzarasını ve Marmara denizinde gün batımını seyretme imkanına sahip olabilecekler.

 

Ulaşım  Seçenekleri;

Nuvo Dragos Projesi  şehir merkezinde,  metro, otobüs, tren, deniz otobüsü gibi tüm toplu taşıma araçları ile her yere kolayca ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.  Projenin çevresinde yer alan Maltepepark  CarrefourSA  Alışveriş Merkezi,  Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma hastanesi  projeye yürüme mesafesi yakınlığında bulunuyor.

 

Ayrıca  2011 yılı sonunda açılacak Kartal Adliye Sarayı, metro hattı ve Nuvo Dragos projesinin  Maltepe ve Kartal Kentsel Dönüşüm Projelerinin tam ortasında yer alması gerek oturum gerekse yatırım  için önemli avantajlar sunuyor.

 

  • E5 karayoluna 200 metre

  • Kartal-Kadıköy metrosu 200 metre

  • Sahil yolu 3 dakika

  • Adliye Sarayı 3 dakika

  • Marmaray istasyonu 5 dakika

  • Maltepe-Kartal  İDO iskeleleri  5 dakika, Bostancı İDO iskelesi 10 dakika

             Sabiha Gökçen Havaalanı 10 dakika


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile