NUROL LIFE ASLANTEPE

Toplam inşaat alanı 145.000 m² olan Nurol Life projesinde 502 konutun yanı sıra 50 adet ofis ve 2 adet dükkan yer alacak. Projede konutlar kule kısmında, ticari alan olarak ayrılan bölüm ise bazada yer alacak şekilde tasarlandı. 50 katlı bir kule olarak inşa edilecek Nurol Life, 62 m² ile 294 m² arasında değişen büyüklüklerdeki daireleriyle faklı yaşam alternatifleri sunuyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar her zevke ve ihtiyaca uygun rezidans daire seçenekleri yer alıyor.

HAYALLERİNİZ YÜKSELİYOR

Lüks ve konforu buluşturan modern mimarisiyle İstanbul Aslantepe (Seyrantepe)'de yükselen konut, ofis ve rezidans projesi Nurol Life, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyor.

HAYALLERİNİZE AÇILAN KAPI...
Nurol Life'ın lüks ile konforu buluşturan modern mimarisinde residencelar, teraslı daireler ve ofisler hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yükseliyor.
Mimari Proje:
HAKAN KIRAN MİMARLIK
1989 yılında restorasyon projeleri ile faaliyete başlayan Hakan Kıran Mimarlık, 1999 yılında, 'Gelenekten Geleceğe Cesur Adımlar' felsefesi ile çağdaş yapı tasarımına geçmiştir. Günümüze dek Türkiye'nin en büyük ve önemli projelerine imza atarken bu tasarım felsefesini ileri teknolojiden beslenerek sürdürmüştür. Nurol Life bu birikimin önemli bir yansıması olarak ortaya çıkmıştır ve fonksiyon ile teknolojinin cesaretle tasarıma dökülmüş halidir.

Statik Proje:
AYS MÜHENDİSLİK
AYS Mühendislik için temel prensip, mimari eserin estetiğini kalıcı kılan mühendislik çözümleriyle geleceği sağlama almaktır.

Statik Danışmanlık:
MEİNHARDT
1955 yılında Avustralya'da kurulan MEİNHARDT, 35 ofisi ve 3500'den fazla çalışanıyla dünyanın en büyük statik danışmanlık şirketlerindendir. Son 5 yılda 90'dan fazla ödül kazanan MEİNHARDT, yenilikçi ve ilham veren mühendislik çalışmalarıyla alanında rakipsiz bir itibara sahiptir.

Mekanik Proje:
DİNAMİK PROJE
Türkiye'nin sayılı mekanik tesisat tasarım firmalarından biri olan Dinamik Proje, 20 seneye yaklaşan tecrübesi, yıllardır birlikte çalıştığı uzman kadrosu ile birlikte yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projeye imza atmıştır.

Elektrik Proje:
HB ELEKTRİK
Teknolojik ve yüksek binaların projelendirilmesi konusunda uzman olan HB Elektrik, elektronik sistemlerin baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, akıllı binaların dizaynında Türkiye'nin öncü ve güvenilir kuruluşlarındandır.

LOKASYON

TEM'e 1 dakikada, Maslak ve Levent'e ise 10 dakikada ulaşın. Üstelik yanıbaşınızdaki Türk Telekom Arena Stadı ve yeni yapılacak olan Şişli Etfal Hastanesi de cabası.

SOSYAL RESIDENCE

Açık havuzunuz, havuz yanı kafeniz, barbekünüz, yemyeşil bir avlunuz ve güneşlenme alanlarınız hazır. Residence ayrıcalığını hayatınızın her anında yaşayın.

Açık Havuz
Havuz yanı kafesi
Barbekü
Yemyeşil bir avlu

GERÇEK RESIDENCE HAYATI

Nurol Life, hayranlık uyandıran detayları, yüksek standartları ve hayatınızı ferahlatacak 4 metre yüksekliğinde tavanıyla gerçek bir residence hayatı sunuyor.

Fark yaratan detaylar
Enfes tatlar yaratma şansı
Güneşlenme alanları
Janitör hizmeti

Nurol GYO'nun, toplam 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği Nurol Life projesi, metrekaresi 2.800 dolardan başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. Projenin tüm fonksiyonlarıyla 2017 yılının birinci çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. Detaylı bilgi almak için 444 64 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile