NOW BOMONTİ

Konut ve ofis karması olarak gelişen Now Bomonti projesi özellikle sokak seviyesinde yer alan butik alışveriş, yeme içme ve keyifli zaman geçirmeye yönelik buluşma mekanlarıyla renkli ve hareketli bir yaşam ve kentsel çekim noktası oluşturuyor.

Çevrede var olan yükseklik, yapı biçimleri ve topoğrafyaya uyumla 25 kat olarak yükselen bina, benzer kompartmanların üst üste gelmesinden oluşmaktadır. Kütlelerin yerleşimi, konut ve ofis birimlerinde alternatif tavan yükseklikleri, hacim ve metrekarelerde olduğu gibi planlarda da esneklik sağlamaktadır.

İç mekanların günışığından ve manzaradan optimum yararlanması amacıyla tercih edilen saydam cam cepheler iç-dış geçişkenliği ve bütünlüğünü vurgularken, şeffaflığı sayesinde kütlenin çevresel etkisini yumuşatmıştır. Ara teraslar ve balkonlarla birlikte, güneşin konumuna göre uygulanan fritli yüzeylerle dinamik ve zarif bir cephe tasarlanmıştır.

Sadece bir konut ve ofis bloku olarak değil aynı zamanda üst düzey nitelikte sosyal bir alan olarak planlanan bina bir yaşam biçimi önermektedir.

Now Bomonti projesinde;

• A+ standartlarda konut + ofis + çarşı,

• 60 m² ile 2.000 m² arasında değişen teraslı ofis ve konut seçenekleriyle,

• 8 ofis katı, 7 rezidans katı, 3 çarşı katı,

• Birbirinden ayrı rezidans ve ofis lobileri,

• 7 kat kapalı otopark alanı,

• 7/24 güvenlik ve CCTV sistemi,

 

BOMONTİ

Semtin 1860'lardan itibaren kazandığı endüstriyel izler, bugün de varlığı sürdüren eğitim kurumları, sağlıklı beslenme tutkunlarının buluşma adresi olan, aynı zamanda geleneksel ve doğal tarımı destekleyen organik pazar gibi birçok değişik nedenle faklı bir ziyaretçi ve kullanıcı potansiyeline sahip bu bölge, bina stoğunun sağlıklılaştırılması ve 21. yüzyılı temsil eden mimari nitelik ve altyapı kazanmasıyla yeni bir mahalleli talebi doğurmaktadır.

Çevrenin estetik ve sağlıklı gelişimi için olumlu bir örnek oluşturarak mimarlık dağarcığına katkısı olacak Now Bomonti, bölgenin gelişim çizgisini belirleyeceği gibi yeniden doğan Bomonti’de yaşamak isteyecekler için de bir ipucu olacaktır.

BURADA YAŞA

Burada, evinle yaşa

Modern mahalle

Nefes alan, boşlukları olan kat bahçeleri

Hayatın merkezi 2 dakikada Nişantaşı, 5 dakikada Galata

Yürüme mesafesiyle kent merkezi

Saydam cam cepheleriyle maksimum gün ışığı

Evcil hayvanın için Pethouse

Boğaz manzarası

İstanbul şimdi senin, sadece yaşa

Burada, evin ve ofisin bir arada

Günün tüm zamanları için bir yaşam fikri

Genç ve özgür mekan anlayışı

Ortak kullanıma açık toplantı odaları

Modüler çözümlerle yaratılan ofisler

İşin istediğinde evin, evin istediğinde işin

Detaylı bilgi almak için 444 66 69 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile