MARİTZA RESİDENCE ATAŞEHİR
MARİTZA RESİDENCE ATAŞEHİR
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

MARİTZA RESİDENCE ATAŞEHİR

 

Sosyal İmkânlar

Kendinize daha fazla zaman ayıracağınız sosyal tesiste panaromik manzaralı fitness salonu, sauna, spa, buhar odası, duş kabinleri, kapanabilir açık yüzme havuzu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru ve sıcacık sohbetlerin yapılacağı cafe’si ile ihtiyaç duyduğunuz birçok aktivite hizmetinizde olacak.  

 

Görüntü kirliliğini engellemek ve daha fazla yeşil alan yaratmak amacıyla otoparkların tamamen kapalı planlandığı Maritza Residences Ataşehir’de, projenin \%50 gibi geniş ve önemli bir kısmı yeşil alan olarak tasarlandı. Sosyal tesisin 18. katta olması da ev sahiplerimize hem manzaranın tadını çıkarma hem de blok dışına çıkmadan sosyal tesise ulaşma imkânı tanıyor.

 

Maritza Residences Ataşehirfarklı ve modern mimari tasarım ile yapılmaktadır.

Blok betonarme karkas olup, konvansiyonel kalıp sistemi (klasik sistem) kullanılarak, yapı temeli radya temel sistemleri olup, 1,5 m temel derinliğinde ve C30 beton kalitesiyle inşa edilmiştir.

Ayrıca binanın bulunduğu zemini güçlendirmek için jetgrout uygulaması yapılarak 250 adet beton kolonları oluşturulmuştur.

 

Proje Genel Bilgileri;

Milimetrik İnşaat ve Meriç İnşaat ortaklığıyla kurulan Maritza İnşaat, konut üretiminde butik projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Maritza İnşaatın yeni projesi  Maritza Residences Ataşehir,  İstanbul’un çekim merkezi olan  Ataşehir’de, Dilek Sabancı Caddesi üzerinde, 5.800 m² toplam inşaat alanı, 2600 m2 toplam bina alanı olmak üzere tek bloktan oluşan bir projedir.

 

Konut Seçenekleri;

2+1 daire tiplerinin yer aldığı projede her türlü ihtiyaca cevap verecek ve rezidans konforunu yaşayacağınız seçenekler bulunuyor.

 

Daire sahipleri istedikleri  takdirde yaşamı kolaylaştıracak rezidans hizmetlerinden  yararlanma imkânına sahip olabilecekler.

 

Projede daireler Haziran 2012 teslim olmak üzere, içlerinde 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılıp, bütün beyaz eşyalar (çamaşır makinesi hariç), mutfak, banyo, girişteki vestiyer hazır olarak teslim edilecektir.

 

 Farklı ve Modern Mimari Özellikleri

Maritza Residences Ataşehir farklı, hareketli ve modern mimari ile tasarlanmıştır. Blok girişinde yüksek tavanlı ferah ve aydınlık lobi alanı oluşturulmuştur.

 

Adalar ve Deniz Manzarası

Projenin deniz ve adalar manzarası 10. Kattan itibaren tüm güzelliğiyle önünüzde. 18. kattaki sosyal tesis ve ortak kullanım alanı sayesinde tüm daire sakinleri adaların eşsiz manzarasını ve Marmara denizinde gün batımını seyretme imkânına sahip olabilecekler.

 

Ulaşım  Seçenekleri;

İstanbul’un finans merkezi ve çağdaş kentleşmenin simgesi olan Ataşehir, komşu semtlerin ulaşım hatlarının merkezinde olması sebebiyle ev sahibi olmak isteyenler veya yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

 

Maritza Residences Ataşehir, Tem ve E-5 otobanının kesişiminde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 km, Atatürk Havalimanı’na 35 km mesafededir.

 

En yakın okullar: Ataşehir Ayşegül Kreş ve Anaokulu, Özel Ataşehir Kiraz Anaokulu, Bilfen İlköğretim Okulu, Ataşehir Eyüpoğlu İlköğretim Okulu, Sait Cordan İlköğretim Okulu, Bilfen Ataşehir Koleji, Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi.

 

Lokasyonu itibariyle alışveriş merkezleri ve hastanelere yakınlığı sebebiyle trafiktegeçireceğiniz zamanı en aza indirmektedir.  En yakın alışveriş merkezleri, hastaneler ve sosyal imkânlar: Palladium AVM, CarrefourSA, Bauhaus, Rönesans AVM, Trio Hillside Club, Migros, Metro Gross Market, Taç Spor Tesisleri, Optimum AVM, Marriot Hotel, Beyaz Fırın, Ristorante II Padrino, Dalyan Balıkçısı, Artı Kebap, Pelit, Memorial, Kadıköy Şifa Ataşehir Tıp Merkezi, Acıbadem Hastanesi, Eren Hastanesi’dir.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile