MAHAL İSTANBUL

Modern mimarinin eseri…

Pek çok proje imza atan Beylik Yapı’dan şimdide harika bir yaşam mahali. Şehrin yanı başında karmaşadan uzak, güvenlik önlemleri ile öne çıkan, modern sosyal tesisleri ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı. Burada aradığınız huzur hep sizinle olacak.

Beylik Yapı güvencesi ile projelendirilen Mahal İstanbul da geleceği burada yakalayın… Fırsatlar ve ayrıcalıklar ile iletişim ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Ticari Alanlar


Mahal Çarşı ile hem projede yer alan sakinlerimizin tüm ihtiyaçlarını girebilecekleri gerçek bir mini çarşı alanı yarattık, mimari de ve özgünlükteki esinlenmemiz ile yola cepheli olan projemizde bölgesel değer unsurları ile çarşımızı yaşayan bir yaşam noktası olarak projelendirdik. Ferah ve kapalı otoparklı ticari ünitelerimiz ile hem karlı bir yatırım fırsatını öne çıkardık hem de 40 metre caddeye cepheli meydanı ile projemizi kent kültürü ve ticari hacimle buluşturmuş olduk.

Genel Özellikler

- \%50 yeşil alan

- 148 adet Residence daire

- Kiralanabilir Mahal çarşı ticari blokları

- 40 metre cephe sahip Mahal çarşı meydanı

Sosyal Tesis Kapalı Alan

- Mahal Club Sosyal Tesis

- Vitamin Bar

- Fitness Center

- Kapalı yüzme havuzu

- Çocuk Havuzu

- Sauna

- Masaj odası

- Türk Hamamı

- Sinema Odası

- Hobi Odası

- Çocuk Oyun Odası

- Toplantı ve Etkinlik Odası

Güvenlik

- Yayalar ve araçlar için kontrollü noktalardan siteye giriş-çıkışlar

- 7 x 24 kameralı güvenlik sistemi

- Şifreli Giriş Sistemi

- İntercom

Fant Mimarlık tarafından tasarlanan Mahal Istanbul’daki konutlar ve sosyal alanlar şehre yakın olmasının yanında ticaret bloğu ile şehirden izole edildi, insanların yalnızca hayatını sürdürecekleri değil; sosyalleşecekleri , gezecekleri , keyif alacakları bir yer haline getirildi.

2500 m2 ‘nin üzerinde kurgulanan yeşil alanda insanlar nefes alacak, 15 m mesafedeki dükkanlar ile ihtiyaçlarını karşılayacak, yaklaşık 1000 m2 ‘lik sosyal tesisiyle kendilerine zaman ayıracak. 4 farklı yöne bakan teraslardan hiçbiri birbirinin önünü kesmiyor , eğimden dolayı da tüm daireler direk vadi manzarasına bakıyor.

Binanın formunu oluştururken doğada yuvası en sağlam kuş olan ‘kırlangıç’tan yola çıktık.

Insanların yapının kamusal alanlarında iken kırlangıç metaforunun etkisiyle dalgalanan teraslar sayesinde kendilerini daha ferah bir ortamda hissetmesini, yapıyı tamamen saran masif beyaz kabuk sayesinde de aynı catı altında güven telkin eden bir görünüm vermesini arzu ettik.Kısacası yaşayanların huzurlu, güvenli ve sosyal bir mekanda yaşamalarını sağlamaya çalıştık.

Kapalı Sosyal Alanlar

- Mahal Club Sosyal Tesis

- Çocuk Havuzu

- Cep Sineması ve Karaoke Odası

- Vitamin Bar

- Sauna

- Hobi Odası

- Fitness Center

- Masaj odası

- Çocuk Oyun Odası

- Kapalı yüzme havuzu

- Türk Hamamı

- Toplantı ve Etkinlik Odası

Açık Sosyal Alanlar

- Çocuk Oyun Parkı

- Yürüme parkuru

- Koşu parkuru

- Çok Amaçlı Spor Sahası

( basketbol,voleybol,tenis ve mini futbol )

- Oturma Alanları

- Süs Havuzları


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile