LARUS LOFT

Sonra bakarsın makettenbinalara, Larus Loft'ungerçeği Larus Palas'ta.Larus Loft’dan bir daire sahibi olmayı düşünüyorsanız çok şanslısınız çünkü hemen yanı başındaki Larus Palas’ta hayat başladı! Satış ofisimize geldiğinizde tamamı bitmiş olan Larus Palas’ı kendi gözlerinizle görebilir, aynı mimari felsefe ve kaliteyle yapılacak olan Larus Loft’u gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Sonra yaşarsın sıkışık konutlarda,ferah bir yaşam Larus Loft’ta.Yüksek kapıları, yüksek pencereleri ve özel ses izolasyonu sayesinde Larus Loft’ta her daire kendi müstakil yapısıyla son derece ferah ve gürültüden uzakta. Çünkü eviniz, özeliniz.Sonra devam edersin borsaya, akıllı yatırım Larus Loft’ta.24 ayda \%33’e kadar kazanç sağlama fırsatı Larus Loft’ta sizi bekliyor. İster \%0.95 faizli konut kredisi imkanından faydalanın, ister 24 ayda ödeyerek \%0 faiz fırsatını yakalayın. Hesap ortada. Siz de dairenizi Larus Loft’tan alın, son yılların en akıllı yatırımını kaçırmayın.

Sonra oturursun uzaklarda, Larus Loft yeni havaalanına 20 dakika.

El değmemiş doğası ve modern mimari yapısıyla İstanbul’un öne çıkan semtlerinden biri olan Göktürk, yeni havalimanına, üçüncü köprü güzergahına ve şehir merkezine olan yakınlığıyla son yılların cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Gelin, siz de bu ayrıcalıklı semtteki yerinizi alın.

Sonra alışveriş yaparsın Nişantaşı’nda, en iyi markalar Larus Sokak’ta.İstanbul’un yeni çekim merkezi Göktürk, Göktürk’ün yeni çekim merkezi Larus Sokak. Birbirinden seçkin mağaza, kafe ve restoranlarla donatılmış olan Larus Sokak sayesinde eşsiz bir alışveriş deneyimi evinizin hemen önünde sizi bekliyor. Düşünsenize, size özel hazırlanmış bir sokaktan daha özel ne olabilir ki?


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile