Gül&Keleşoğlu İnşaat - AUTOPİA
Gül&Keleşoğlu İnşaat - AUTOPİA
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

Gül&Keleşoğlu İnşaat - AUTOPİA

 

Avrupa'nın en büyük otomobil merkezi 

Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat sahip oldukları 30 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projelere imza atma geleneğini, Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan Autopia ile devam ettiriyor. 365 gün süren bir otomobil fuarı olarak tasarlanan toplam 150 milyon dolarlık bir yatırımla, 117.000 metrekare satılabilinir ve kiralanabilinir alana ve 470 adet mağazaya sahip olacak AUTOPIA ile yılda 6 milyon ziyaretçi hedefleniyor.

Autopia, dünyada bünyesinde test sürüş pisti olan ilk alışveriş merkezidir ayrıca kurulan özel tribün sistemi sayesinde içerisinde arabayla gezilebilen tek alışveriş merkezi olma özelliğine de sahiptir. Metre kare bazında Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Autopia, mimari olarak tasarım ve fonksiyon açısından dünyada sayılı yarışmalara gönderilmiş bir projedir. Türkiye’de ise dış cephesi ısıya dayanıklı cam giydirme olan ilk alışveriş merkezidir.

Her zevke ve bütçeye uygun Autopia’da, birinci ve ikinci el otomobil galerine ziyaretçiler kendi araçları ve özel buggyler ile rahatça ulaşabilecek. Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan AUTOPIA ’da yer alan yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini merkez dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Farklı mağaza seçenekleri ile özel çözümler sunan ve 2011 yılında hizmete girecek olan AUTOPIA ’da otomobil yedek parça, aksesuar ve tuning mağazalarında otomobil ile ilgili olan herşeyin yanı sıra sadece otomobil tutkunları değil, motosiklet, deniz araçları, bisiklet, akülü araçlar ve maket uçak meraklıları da düşünüldü.

 

KURUMSAL 

Geleceğin otomobil dünyası AUTOPIA’da yer alan cafeler, restoranlar, çocuk ve eğlence alanları, sinema, tiyatro salonlarında ziyaretçiler keyifli zaman geçirebilecek.

30 yıllık sektör deneyiminin önemli yapı taşlarından birisi olan Autopia, ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürünün temel unsurlarından biri olarak benimseyen, iş ortakları ve müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerini çok iyi tespit ederek bu beklenti ve gereksinimler doğrultusunda çalışmalarını en değerli kaynak olarak gördüğü “insan” unsuru üzerinde yoğunlaştıran bir yapıya sahiptir.

Sektördeki yenilikleri öğrenmek, takip etmek, çalışanların kendilerini ve sistemi geliştirmeleri için gerekli fırsatları yaratmak öncelikle iş ortakları ve müşteriler temelinde kurulan tüm ilişkilerde karşılıklı güven ortamını yaratmak birincil ve en önemli görevimizdir.

 

MİMARİ ÖZELLİKLER

Autopia Satış Ofisi, Autopia'dan satın alacağınız satış ofisleri ile ilgili fikirler edinebilmeniz için tasarlanmıştır. Satış ofisinin yüksekliği olan 6.00 metrelik yükseklik, satın alacağınız satış ofisleriyle aynıdır. Bu yüksek ve ferah boşlukta satış ofisinde olduğu gibi asma katı, vip ve toplantı salonu için kullanabilir yada 6m yüksekliği aydınlatma ve değişik ihtiyaçlarınız için düzenleyebilirsiniz .

Autopia Satış Ofisinin bir diğer özelliği ise satın alacağınız satış ofislerinin de burada olduğu gibi şeffaf doğrama sistemleriyle kapatılmasıdır. Bu da ofislerinizin bina içine bakan yüzlerinde satış alanlarınızı ve bina içindeki hareketliliği gözlemlemeniz için en uygun çözüm olarak düşünülmüştür. Satış ofisinde olduğu gibi havalandırma ve aydınlatma ihtiyaçlarınızı kendi gerekleriniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz.

Autopia Satış ofisinin önündeki açıklıklar ise sergileyeceğiniz araçların nasıl yerleştirileceğine dair örnek teşkil etmektedir.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile