DEMİR ROMANCE

İSTANBULUN AŞKI DEMİR ROMANCE

Beylikdüzü'nün merkezinde ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir Romance, tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.

 

Demir Romance Projesi'nde hayata geçirilecek Akıllı Ev Sisteminde daire sahiplerinin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak her türlü teknolojik olanak kullanılacak. Bu sisteme sahip telefon ve tablet bilgisayarlardan, evde bulunan lamba, ocak, fırın, perde, kapı, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü tek bir tuşla sağlanabilecek. Demir Romance'ı seçenler evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta veya havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağını da bulacaklar.

 

Yapımına Kasım 2012'de başlanan Demir Romance projesi 2015'te tamamlanacak.

Demir Romance, 170 bin m2'lik bir inşaat alanında 783 Rezidance konut ve 28 adet villa ve 59 ticari birimden oluşuyor. Projede 1+1'den 5.5+2'ye kadar daire seçenekleri ve 26 adet villa bulunmaktadır. Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış, spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor. 

 

Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü'nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje, teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.

 

35 bin m2'lik brüt arazi büyüklüğüne sahip Demir Romance Projesi'nde, sosyal kulübe ayrılan alan 5 bin 141 m2 iken toplam yeşil alan ise 22 bin m2. Demir Romance sakinleri, yeşile duydukları özlemi gidererek doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.

 

Demir Romance'ın sosyal kulübü Romance Club'ta, açık ve kapalı havuz, iki tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, içerisinde hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti ve bilardo salonları yer alıyor. Ayrıca projede bulunan terzi, bay-bayan güzellik merkezi, anfi tiyatro, sinevizyon, oyun odaları ve kuru temizleme ile Demir Romance sakinlerinin her türlü ihtiyacı karşılanacak.

 

Çocukların da unutulmadığı projede; çocuk havuzu, çocuk parkı, oyun alanları, okul servisi bekleme salonu ve bir de kreş bulunuyor. Ayrıca toplantı odaları ve yine toplantı ya da doğum günü partileri düzenlenebilecek lounge alanları da projenizi zengin olanakları arasında yer alıyor.

Demir Romance’ın sahip olduğu akıllı ev sistemi sayesinde, evden çıkarken açık kalan ışıklar, prizde kalan ütü, ocakta unutulan yemek veya çaydanlık gibi tehlikeli durumlar ortadan kalkıyor. Demir İnşaat, dairelerde meydana gelebilecek olayları algılayarak daire sahiplerine haber vermenin ötesinde, gereken tedbirleri de alarak istenmeyen durumlara zamanında müdahale edebilmeyi sağlıyor. Ayrıca site sakinleri proje kapsamında sunulan market, kuru temizleme, terzi gibi hizmetlere tek bir tuşla ulaşıp evinin kapısına kadar çağırabiliyor. Hamam, sauna, masaj gibi proje kapsamındaki tüm aktiviteler için de uzaktan randevu alma fırsatı mevcut.

 

ÖZELLİKLER

Akıllı Tasarımlar Güvenle Büyür

    Yeri: İstanbul- Beylikdüzü

    Konumu: Beylikdüzü merkez

    Başlangıç Tarihi: Kasım 2012

    Bitiş Tarihi: 30 Mayıs 2015

    Alan Genişliği: 35.000 m² brüt

    Projenin Toplam Yeşil Alan ve Sosyal Tesis Alanı: 22.000 m² yeşil alan,

    Sosyal tesis alanı : 5.141 m²

    Daire Sayısı: 783 Rezidance Konut ve 28 Adet Villa

    Daire Tipleri:1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4,5+1 Rezidance Konut ve 4.5+2, 5.5+2 28 Adet 

 

Villa

    Konut Büyüklükleri: 68.28m² - 271.64m²

    Ticari Alan: 59 Adet Dükkan ve Çocuk kreşi

    Sosyal Alanlar:

    • Açık ve kapalı havuz

    • İki tenis kortu

    • Bir basketbol sahası

    • Squash

    • Dans Eğitim Merkezi

    • SPA Merkezi (hamam, sauna, şok duş ve buhar odasına sahip)

    • Fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti

    • Bilardo salonları

    • Terzi

    • Bay – bayan güzellik merkezi

    • Sinevizyon

    • Oyun odaları

    • Kuru temizleme

    • Toplantı odaları

    • Lounge alanları

    • Anfi tiyatro

    • Şelaleler

    • Yürüyüş parkurları

    • Çocuk havuzu

    • Çocuk parkı

    • Oyun alanları

    • Okul servisi bekleme salonu

    • Kreş

 

CLUB ROMANCE

Club Romance ile günlük yaşamda kendinize kısa bir mola Club Romance ile yeni yaşamınıza yeni bir soluk kazandırın!

Club Romance ile yepyeni bir yaşamının kapıları sizin için aralanıyor. Günün tüm karmaşasını unutun ve kendinizi Club Romance’ın konforlu ortamına teslim edin. Bırakın günün tüm yorgunlukları, stresi ve zorunluluklar dışarda kalsın. Şimdi kendinize zaman ayırarak ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirme vakti. Gözlerinizi kapatın ve sadece yaşadığınız anın tadını çıkarın…

Açık ve kapalı havuzu, iki adet tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA (hamam, sauna, şok duş, buhar odası) ve diyetisyen desteği ile fitness, bilardo salonları, terzi, kuru temizleme, güzellik merkezleri, anfi-tiyatro, sinevizyon, oyun odaları ile Club Romance ayrı bir dünya.

 

Yaşam

Yeni bir ev, yeni bir yaşam…

Eviniz akıllı, yaşamınız farklı

Demir Romance’da, hayat Size güzel

Konforuyla, standardıyla, mimarisiyle ve aklıyla sizin olmadan önce baştan çıkarıcı; sizin olduktan sonra ise hayatınızı kolaylaştırıcı…

Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje; teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.

Hayallerinizin bir adım önünde

 

Smart Homes

Yeni bir ev, yeni zamanlar…

Yeni bir ev değil yeni bir yaşam şekli; Demir Romance

Hayalleri akılla birleştiren bir yaşam

Aklın Yolu Demir Romance

Dahası Demir Romance…

Hayat akıp giderken saatleri geri alamıyoruz o halde zamanı yönetelim dedik ve teknolojiyi kullandık sevdiklerinizle doyasıya, keyifle ve güvenle yaşamanız için…

Yeni bir ev almanın ötesinde yeni bir yaşama başlamak isteyenlerin buluşacağı adres: Demir Romance… Günlük yaşamınızı hayallerinizin ötesine taşıyabilmek için teknolojinin sağladığı olanaklarla hayat standardınızı değiştirecek ve kolaylaştıracak. Tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.

Demir Romance Projesi’nde hayata geçirilecek Akıllı Ev Sisteminde daire sahiplerinin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak her türlü teknolojik olanak kullanılacak. Bu sisteme sahip telefon ve tablet bilgisayarlardan, evde bulunan lamba, ocak, fırın, perde, kapı, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü tek bir tuşla sağlanabilecek. Demir Romance’ı seçenler evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta veya havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağını da bulacaklar.

Demir Romance’ın sahip olduğu akıllı ev sistemi sayesinde, evden çıkarken açık kalan ışıklar, prizde kalan ütü, ocakta unutulan yemek veya çaydanlık gibi tehlikeli durumlar ortadan kalkacak. Dairelerde meydana gelebilecek olayları algılayarak daire sahiplerine haber vermenin ötesinde, gereken tedbirleri de alarak istenmeyen durumlara zamanında müdahale edilebilecek. Ayrıca site sakinleri proje kapsamında sunulan market, kuru temizleme, terzi gibi hizmetlere tek bir tuşla ulaşıp evinin kapısına kadar çağırabilecek. Sosyal tesisler içinde yer alan hamam, sauna, masaj gibi tüm aktiviteler için de uzaktan randevu alma fırsatı da mevcut.

Yeni bir ev almanın ötesinde yeni bir yaşama başlamak isteyenlerin buluşacağı adres: Demir Romance… Günlük yaşamınızı hayallerinizin ötesine taşıyabilmek için teknolojinin sağladığı olanaklarla hayat standardınızı değiştirecek ve kolaylaştıracak.Tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.

Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje; teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.

 

Alışveriş

Yeni bir ev, yeni bir tarz…

Keyfinizce Alışveriş, Keyifli Alışveriş Alanları

Alışveriş için kendinizi sınırlamayın! Aklınızdakiler en yakında…

Dükkânlar

Cafe

Restaurant

Fastfood

Market

Eczane

Terzi

Çiçekçi

 

Aktivite

Yeni bir ev, yeni etkinlikler…

Sağlık ve keyifli yaşam alanları bizden; kullanması sizden

Hayatı doyasıya ve keyfince yaşamak için

Aklınıza getirin! Uygulayın…

Aklınız da bedeniniz de rahat olsun…

Açık yüzme havuzu

Açık –kapalı Lounge alanları

Jogging (yürüyüş)

Bisiklet parkuru

Basket sahası

Anfi tiyatro

 

Çocuk & Oyun

 

Yeni bir ev, yeni oyunlar…

Çocuklu ailelerin ihtiyacından da fazlası

Çocuklar için renkli bir dünya

Akıllı çocuklar için eğlenceli alanlar…

Çocuk havuzu

Çocuk parkı

Çocuk oyun alanları

Kreş

Etüd salonu

Okul servis bekleme salonu

 

Doğal Yaşam

Yeni bir ev, yeni bir bakış…

Mavi ve yeşili birleştiren huzur

Yaşam tüm doğallığı ile yanı başınızda! Aklınızda bile yoktu…

Aklınıza bile getirmediğiniz doğal bir yaşamı biz size getirdik…

Göletler

Şelaleler

Dinlenme ve Güneşlenme Terasları

Localar

 

Güvenli Yaşam

Yeni bir ev, yeni bir huzur…

Hayatı kolaylaştıran çözümler

Güvenliğiniz bize emanet! Aklınız evinizde kalmasın…

Kartlı Giriş Sistemi

Kapalı Otopark

Vale


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile