AC YAPI - DORE LİFE

Sakinlerine gerçek banliyö hayatı yaşatan Dore Life, her yönüyle ayrıcalıklı bir yaşam tarzına ev sahipliği yapıyor. İşten eve değil, işten hayata dönüşün temellerini atıyor.

En yeni deprem yönetmeliğine göre sağlam temeller üzerinde yükselen Dore Life'ta A, C ve D bloklar zemin ve 8 kat, B bloklar ise zemin ve 9 kat olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin, zemin katlar hariç tamamında balkonlar yer alıyor. 1+1 dairelerde ise her katta açık kat bahçeleri düzenlenmiş bulunuyor.

Sakinliği, huzuru ve yeşili doyasıya yaşayacağınız yeni bir hayat sizi bekliyor.

Dore Life,

Kentsel yaşamın tüm yorgunluğunu kapıda bırakacağınız, güvenli ve huzurlu bir yaşam seçeneği için özel olarak tasarlandı.

Modern yaşamın yeni merkezi Dore Life, her türlü konforun sağlandığı 332 adet konut birimi, gerçek huzuru yaşayacağınız bir sosyal tesis ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çarşıdan oluşuyor.

Bir yaşam örgüsü kurmanın hassasiyetiyle tasarlanan ortak mekânlarda, iki adet açık yüzme havuzu, basketbol sahası, mini futbol sahası ve çocuk oyun alanları yer alıyor.Ortak alanlar komşuluk ilişkilerinin gelişeceği odak noktaları olarak değerlendiriliyor.

 

Dore Club

Komşularınızla kitap değişimi yapabileceğiniz mini kütüphane, dart, bilardo, masa tenisi gibi oyunlarla şenlenecek oyun salonu, restaurant, çocukların gözetmen nezaretinde vakit geçirebileceği çocuk oyun odası, ev konforunda sinema ve playstation keyfi yaşatacak sinema odası gibi aktivitelerin yer alacağı Dore Club'ta misafirlerinizi de keyifle ağırlayacak, neşenize neşe, ömrünüze ömür katacaksınız.

 

Tüm yaşam tercihlerine saygıyla tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, konut tipolojisine göre ayrı bloklarda yer alıyor.

1+1 konutlar D, E Bloklarında,

3+1 konutlar B, C Bloklarında,

2+1 konutlar F, G Bloklarında,

4+1 konutlar ise A blokta yer alıyor.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile