NİDAKULE ATAŞEHİR

Ataşehir'de Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Nidakule Ataşehir, 190 ofisten meydana geliyor. 21 dükkanın hizmet vereceği Nidakule Ataşehir projesinin tamamı ticari birim olarak tasarlandı. 30 kattan oluşan Nidakule Ataşehir'in her katında 6 ofis yer alıyor.

Nidakule Ataşehir, İstanbul'un Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen iş merkezi bölgesi Ataşehir'de bulunan, TOKİ ve Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeliyle "Leed" kriterlerine göre gerçekleştirilen A Plus ofis projeleridir.

İLK DEFA BİR PROJEDE BİNANIN YANINDA STANDARTLARIN YÜKSEKLİĞİ KONUŞULUYOR.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin içinde olmak, bugün ve yarın İstanbul’un en değerli arazilerinden birine sahip olmak demek. Ama bizim için esas önemli olan, bu araziyi hak ettiğinden bile daha iyi değerlendirmek. Alırken kazanmak, finansçıların dünyaya armağan ettiği, ticaretin sık sık dile getirdiği bir iş modeli. Biz Nidakule Ataşehir’i bu iş modelinin üstüne inşa ediyoruz. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanında yer alarak, metrekare fiyatlarını düşük, prestiji yüksek tutuyoruz. 

BİR PROJEDE İKİ MİMARİ FİKİR.

Hayat, bazen insanı önceden hazırlanmış kalıplara girmeye özendirebilir. Daha önce yapılmış olan, sadece yapılmış olduğu için bile tekrar edilebilir. Ancak bize göre hiçbir tekrar, kopya olmanın ötesine geçemez, özgünlük iddia edemez.

Nidakule Ataşehir’in mimarisine baktığınızda aynı projede hem yatay hem de dikey çalışma alanlarının yer aldığını göreceksiniz. Kalıpların dışına çıkmak isteyen farklı çalışma disiplinlerinin, kule ve podyum ofis alanlarında bir arada çalışabildiğini fark edeceksiniz. Sektörü, bakış açısı ve ihtiyaçları birbirinden farklı pek çok firmanın aynı yapı içinde yer alarak, alışılmışın dışında bir etkileşim içine girmesinin verimi ne kadar artırdığına tanık olacaksınız. 

BAŞARILARLA DOLU BİR İŞ HAYATININ SIRRI, DİNLENMENİN ÖNEMİNİ İYİ BİLENLERDE SAKLI.

Stressiz bir iş hayatı, telvesiz Türk kahvesi gibidir. Fikren ilgi çekici olsa da, tabiatı gereği mümkün değildir. Nidakule Ataşehir’de, stresi iş hayatından çıkartamayacağımızı biliyoruz. Bu yüzden size başka hiçbir ofis projesinde bulamayacağınız bir rahatlama alanı sunuyoruz.

Nidakule Ataşehir’in ana girişinden içeri adım attığınız anda, modern bir şehir mimarisinin doğal yaşam ve çalışma alanlarıyla dengelendiğini görürsünüz. Bu zıtlık, projenin pek çok alanında karşınıza çıkar. Teknolojik ve modern altyapının üstüne eklenen zevk sahibi avlu bahçeleri, canlı iç bahçe etkisiyle iş hayatının ufkunu genişletir. Mevsim geçişlerini hissettiren ağaçlandırma yapısı, insan eliyle tasarlanan doğallığın yapaylıktan ne kadar uzak olabileceğini gösterir. Nidakule Ataşehir projesinin geniş podyum bahçesinde tasarlanan rekreasyon alanı, ofis projeleri içinde benzersiz bir özellik. Kahve molaları için geniş ve doğal yeşil alanlar, sadece beyin jimnastiğiyle yetinmeyenler için yürüyüş parkurları, kendini dinlemek isteyenlere dinlenme alanları, ofisi burada olan herkese anlık kaçış ve dönüş imkânı sunuyor. Orta kısımdaki oyun bahçesi, farklı zihin ve yer oyunlarına ev sahipliği yapıyor.

EN BEĞENİLEN ŞİRKETLER VE OFİSLER AYNI PROJEDE BİR ARAYA GELİYOR.

Kendini iyi konumlandırmış bir ofis projesinin SWOT analizinde fırsatlar yakın, tehditler uzakta yer alır. Nidakule Ataşehir projesinin geleceğin finans ve girişim dünyasına olan fiziksel ve zihinsel yakınlığı, bu fırsatlardan sadece bir tanesi. Nidakule Ataşehir’deki komşularınız iş dünyasının yıldızlarının yanı sıra Emlak Konut, İller Bankası ve Ataşehir Belediyesi.

Nidakule Ataşehir, bir ofis projesinde görülebilecek en etkileşimli çalışma hayatının merkez noktasında yer alıyor. Projenin içindeki spor merkezi sağlıklı bir iş hayatına, büyük toplantı salonları başarılı bir iş hayatına, perakende 

mağazaları pratik bir iş hayatına kapı açıyor. İstanbul’un son 20 yıldır sürekli gelişen, büyüyen ve değer kazanan bölgesi Ataşehir, bugün kendini başlı başına bir şehir olarak konumlandırabiliyor. Bu sayede kariyerinizin en parlak günlerini, ailenizin sosyal hayatına ve çocuğunuzun eğitim hayatına sadece birkaç dakika mesafede yaşayabilirsiniz.

• Sabah işe başlamadan ya da akşam işten çıkar çıkmaz anında ulaşılabilen spor merkezi.

• Tüm günlük ihtiyaçları karşılamaya hazır perakende mağazalar.

 

A+ ÇALIŞANLAR İÇİN A+ OFİSLER

İyi tasarlanmış bir ofis projesini, içeri girdiğiniz anda fark edersiniz. İlerledikçe attığınız her adımın sizden önce düşünülmüş ve planlanmış olduğunu hissedersiniz. Bu his, insana güven ve rahatlık veren bir bütünlük oluşturur. 

Bu bütünlüğü sağlamanın ilk kuralı, teknoloji, mimari, teknik altyapı, konum ve yerleşim gibi pek çok farklı kriterin aynı fikir etrafında inşa edilmesidir.

Nidakule Ataşehir, gerçek bir A+ ofis projesinin nasıl olması gerektiği hakkında uzun araştırma ve planların ardından projelendirildi. Bu projede yer alan her ünitenin arkasında, hem birbirinden bağımsız hem de bir bütün olarak hayata geçen güçlü bir fikir var:  A+ çalışanlar için A+ ofis hayatı.

• Anlık ya da planlı toplantılara uzmanlıkla hizmet eden toplantı salonları.

• Verimli çalışmaların mekânsal karşılığı: 230 kişilik konferans salonu.

• Kokteyllere imkân veren, odaklanmayı sağlayan şık ve etkileyici fuayeler.

• İyi bir karşılamanın ne kadar önemli olduğunu gösteren otel konforunda lobi alanı.

• Sürekli ve kaliteli iletişim kurmaya odaklı, zamanının ötesinde bir teknik altyapı.

TÜRKİYE’NİN EN HAVALI OFİSLERİ. HEM GÖZ ALICI HEM DE ZİHİN AÇICI.

İş hayatında insan, çalıştığı yerden belli olur. Çünkü her mekân, insan üstünde etki sahibidir, zihnin yönlendiricisi, verimliliğin önemli bir belirleyicisidir. Sürekli birbirine yaklaşan ve kesişen milyonlarca hayatın içinde, herkesin kişisel alanını koruyabilmesi için çalışma, dinlenme ve sosyalleşme alanlarının özenle tasarlanması gerekir.

Nidakule Ataşehir’in yüksek tavanlı ofisleri, bugüne kadar pek çok ofis projesinde görülen standartların çok daha üstünde: Kule ofislerinin brüt tavan yüksekliği 4,20 metre. 

Ofislerdeki iklimlendirme sistemi ve teknolojisi, içerideki her günün mevsim normallerinde yaşanmasını sağlar. Nidakule Ataşehir’de 50 m3/saat temiz hava debisi sağlayan oksijeni bol, havası temiz ve ferah ofisler, güzel fikirlerin her zaman büyüyebileceği bir ortam kurar.

Nidakule Ataşehir’in açılabilen panoramik camları, herkesin rahat bir nefes alma ve temiz hava ihtiyacına saygı duyarken, yüksek binalarda camlar açılmaz klişesini de geçersiz kılar.

ALTIN MADALYALI BİR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ANLAYIŞI: NİDAKULE ATAŞEHİR’İN LEED ALTIN SERTİFİKASI.

Bizim bakış açımıza göre sürdürülebilir iş modelleri, sadece sürdürülebilir ofislerde özümsenebilir ve gerçekleşebilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak, pek çok ofis için mümkün değildir. Bir ofis projesinin sürdürülebilirlik iddiası, 

arazisiyle başlar. Farklı ekosistemleri düşünen, şehrin geleceği ve büyüme stratejisine uygun olan bir arazinin seçimi, sürdürülebilirliğin ilk adımıdır. Hemen arkasından kaynakların kullanımı gelir. Su, enerji ve diğer kaynakların verimliliğinin inşaat sırası ve sonrası için ayrı ayrı planlanması gerekir. Malzeme seçimi önemlidir, iç mekândaki yaşam kalitesine çok dikkat edilir. İçeri giren gün ışığı, sağlıklı bir çalışma ortamı, toplu ve bireysel ulaşım imkânları, sürdürülebilir bir ofis projesinin olmazsa olmazlarıdır.

Nidakule Ataşehir projesi, bu kriterlerin hepsini karşılayarak ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED Altın Sertifikası’nı almak için başvuruda bulundu. Proje tamamlandığı anda bu sertifikaya sahip olmak, hepimiz için büyük bir gurur kaynağı olacak.

HER OFİS PROJESİ, HAK ETTİĞİ GİBİ YÖNETİLİR

Bir inşaat projesinde yaşam, inşaat bittikten sonra değil, hayat oturduktan sonra başlar. Dünyanın en güzel ofis projesi bile, profesyonel olmayan bir yönetimin elinde beklenen verimli çalışma ortamını sağlayamaz. 

Güçlü bir concierge hizmeti

 

* Yurt içi / yurt dışı etkinlik bilet temini

* Rezervasyon

* Bilet temini

* Transfer hizmetleri

* Şoför kiralama

* Sigorta

* Vale

* Valet davet

* Araç muayene, servis

* Depo dolum

* Araç yıkama

* Vestiyer

* Tanıtım

* Paket taşıma

* Kuru temizleme, terzi

* Eczane

* Noter

Nidakule Ataşehir’in kusursuz çalışma ortamı, Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık A.Ş’nin şeffaf, uzman ve standartları yüksek işletme ve yönetim anlayışının eseridir. Kullanılan temizlik malzemelerinden, personel kalitesine, toplu taşımaya refakat hizmetinden, teknik destek uzmanlarına, 7/24 koruma ve ileri teknolojili güvenlik sistemlerinden akıllı bina otomasyonlarına kadar ihtiyaç duyulan tüm hizmetler, Nidakule Ataşehir’deki ofislerin hizmetinde.

Kapalı otopark ve fitness salonunun bulunduğu proje, Vakıfbank, Akbank ve Odeabank ile anlaşmalı. Nidakule Ataşehir'de dubleks ofislerin en düşük fiyatı 2 milyon 29 bin TL, en yüksek fiyatı 3 milyon 207 bin TL, normal ofislerin en düşük fiyatı 909 bin TL, en yüksek fiyatı ise 4 milyon 784 bin TL olarak belirlendi. Detaylı bilgi almak için 444 48 46 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile